Cena netto: 191500,02 zł
Cena brutto: 235545,02 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 530 mm
szerokość 770 mm
wysokość 1150 mm
pojemność: 8 l
moc całkowita: 10 kW
napięcie: 400 V
temperatura minimalna: -15 °C
temperatura maksymalna: 99 °C
waga: 282 kg
wyświetlacz: tak

Pasteryzator + frezer pionowy 35-60 l/h, chłodzony wodą | TELME, Combigel 8 - Opis:

Pasteryzator + frezer Combigel 8 produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie wysokiej jakości, które w jednym cylindrze miesza i ogrzewa pasteryzowaną mieszankę, a w drugim cylindrze równocześnie frezuje i zamraża mieszankę lodową. Urządzenie umożliwia produkcję wysokiej jakości lodów przy użyciu gorących mieszanek ale umożliwia też produkcję sorbetów i granit. Ogrzewanie pośrednie, gwarantujące zachowanie właściwości organoleptycznych produktów odbywa się za pomocą ciekłego nośnika cieplnego. Urządzenie do pasteryzacji i frezowania Telme Combigel 8 jest w stanie zmrozić 4 do 8 litrów mieszanki o wadze od 4,5 do 9 kg podczas cyklu trwającego od 8 do 20 minut. Wydajność od 35 do 60 l na godzinę. Urządzenia można także używać do mrożenia i chłodzenia innych produktów spożywczych do zastosowań w profesjonalnej gastronomii np: granity. Wyposażone w chłodzenie układu za pomocą wody. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Pasteryzator + frezer pionowy 35-60 l/h, chłodzony wodą | TELME, Combigel 8 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pasteryzator + frezer pionowy 35-60 l/h, chłodzony wodą | TELME, Combigel 8 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny