Torby termoizolacyjne – przechowuj i transportuj jedzenie bez utraty ciepła!

Torby termoizolacyjne to bardzo ważny element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego, który oferuje wydawanie swoich potraw na wynos. Ich głównym zadaniem jest przechowywanie jedzenia w drodze do klienta lub transportu w konkretne miejsce, aby nie straciło swojej temperatury i walorów smakowych. W ofercie sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo wiele wariantów tego typu produktów o różnych pojemnościach.

Czytaj więcej >

Jakie torby termoizolacyjne są dostępne w ofercie sklepu Gastromania.pl?

Sklep Gastromania.pl oferuje wyłącznie najwyższej jakości torby termoizolacyjne. Dostępnych jest wiele ich wariantów i rozmiarów, dlatego z pewnością znajdą Państwo idealne modele dla swojej firmy. Torby termoizolacyjne lunchbox oferujemy w dwóch rozmiarach: na sześć i na dwanaście opakowań. Nasz sklep oferuje także torby na boxy obiadowe na cztery i dwanaście opakowań. Kolejnym akcesorium godnym uwagi jest torba na kubki o pojemności 300 ml, która również jest dostępna w dwóch rozmiarach – na 12 lub 16 kubków.

Dlaczego warto postawić na torby termoizolacyjne z Gastromania.pl?

Nasze torby termoizolacyjne wyróżniają się tym, że zostały wykonane z odpornych i trwałych materiałów. Sklep Gastromania.pl, dzięki współpracy wyłącznie ze znanymi i cenionymi producentami, może zagwarantować, że wszystkie dostępne u nas produkty, są precyzyjnie wykonane. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby pomóc klientom w znalezieniu odpowiedniego urządzenia, profesjonalnego mebla czy wysokiej klasy akcesoriów gastronomicznych. Jeżeli w asortymencie nie znaleźli Państwo odpowiedniego produktu, to zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z nami!