Łopaty do pizzy

Prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego, niezależnie od tego, jaką kuchnię serwujemy, wymaga od nas wielozadaniowości. Musimy wykazać się nie tylko umiejętnościami organizacyjnymi, ale również niczym wytrawni szachiści, przewidywać sytuacje, które mogą się wydarzyć na sali i w kuchni, zadbać o dobrą atmosferę wśród personelu, i przede wszystkim czuwać, by wszystkie elementy tworzyły dobrze funkcjonującą maszynę. Do obowiązków właściciela restauracji czy baru należy również zadbanie o optymalne wyposażenie kuchni. W przypadku produktów liczy się doświadczenie, które zdobywamy z każdym dniem prowadzenia działalności. Jeśli zaś chodzi o wyposażenie, możemy odpowiednio przygotować nasz lokal, tak by znalazło się w nim wszystko, co niezbędne w pracy pizzermana. Jednym z kluczowych elementów oprócz pieca są łopaty do pizzy. Na jakie postawić?

Czytaj więcej >

Łopaty do pieca do pizzy – jakie przydadzą się w Twojej pizzerii?

W naszym sklepie Gastromania znajdą Państwo profesjonalny sprzęt do gastronomii. Oferujemy niezawodne łopaty do pizzy, ułatwiające wkładanie oraz wyjmowanie pizzy z pieca. Akcesoria wykonane są z wysokiej jakości materiałów od sprawdzonych producentów, takich jak, między innymi: Stalgast, Hendi, Tom-Gast czy Janpol. Szeroki wybór naszych produktów zawiera: aluminiowe łopaty z drewnianą rączką, drewniane łopaty, perforowane, które umożliwiają pozbycie się nadmiaru mąki, prostokątne, kwadratowe, okrągłe, wykonane ze stali nierdzewnej, stalowe z ruchomym uchwytem do pizzy o różnej średnicy oraz długości.

Wszystkie dostępne produkty nadają się do kontaktu z żywnością. Ponadto sprzęt cechuje lekka i trwała konstrukcja, która zapewnia wygodne użytkowanie. Rączki wykonane są z materiałów, które izolują ciepło, zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy. Ergonomiczna budowa łopat umożliwia szybkie czyszczenie akcesoriów, dzięki czemu sprzęt błyskawicznie nadaje się do ponownego użytku.