Cena netto:
553,78 zł 629,30 zł 629,30 zł
Cena brutto:
681,15 zł 774,04 zł 774,04 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 1800 mm
szerokość 330 mm
materiał: aluminium

Łopata do pizzy prostokątna perforowana 33x33 cm, długość: 180 cm | GI.METAL, Azzurra - Opis:

Łopata do pizzy prostokątna perforowana - Gi Metal Azzurra o wymiarach 33x33 cm i długości 180 cm wykonana z anodowanego aluminium, chronionego przed utlenianiem z solidnym nitowanym połączeniem łopaty i uchwytu zapobiegających przenoszeniu wibracji. Perforacja umożliwia odprowadzanie nadmiaru mąki. Łopata posiada ściętą krawędź aluminiowej części roboczej dla łatwego nabierania pizzy. Trwała i lekka konstrukcja. Sprawdzi się w każdej włoskiej restauracji oraz pizzerii. Ułatwi pracę każdemu pizzermanowi. Profesjonalna, włoska łopata do pizzy prostokątna perforowana 33x33 cm MG-A32180RF dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczego, cateringowego oraz restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Łopata do pizzy prostokątna perforowana 33x33 cm, długość: 180 cm | GI.METAL, Azzurra - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Łopata do pizzy prostokątna perforowana 33x33 cm, długość: 180 cm | GI.METAL, Azzurra - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny