Wszystkie kategorie w dziale Akcesoria i gadżety do wina

Akcesoria i gadżety do wina

W każdym dobrze prosperującym barze, pubie, restauracji lub innym lokalu tego typu powinna być dostępna karta alkoholi, w której są wina. Warto zainwestować w różne rodzaje tego trunku, m.in. wino białe, czerwone, różowe, słodkie, wytrawne czy musujące, aby móc sprostać wymaganiom wszystkich klientów.

Dla ułatwienia pracy kelnerów i personelu pomocniczego warto zainwestować również w profesjonalne gadżety i akcesoria do wina, które są wielkim udogodnieniem.

Czytaj więcej >

Chłodzenie alkoholu

Niezbędnymi akcesoriami, które powinny znaleźć się w każdej restauracji, są pojemniki termoizolacyjne utrzymujące butelki z winem w odpowiedniej temperaturze. Trunki powinny być lekko schłodzone, a temperatura, w której zostaną podane, odpowiadająca konkretnemu rodzajowi wina. Warto również wyposażyć swój lokal w cooler, czyli specjalny pojemnik, w którym podaje się wino lub szampana w otoczeniu kostek lodu. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, lecz także stanowi gustowny sposób podania.

Korkociągi do wina

Istotne jest również, aby zaopatrzyć się w kilka sztuk korkociągów do wina. Dobrze zainwestować w modele, które zostały wykonane z trwałych materiałów, gdyż daje nam to gwarancję, że urządzenie szybko się nie popsuje i będzie nam służyć przez wiele lat. Ciekawym gadżetem jest również nożyk kelnerski, który został wyposażony w trzy funkcje: otwieracza do butelek, korkociągu oraz niewielkiego, bardzo ostrego nożyka. Warto wyposażyć każdego barmana w to przydatne, uniwersalne urządzenie.

Gadżety do wina – zamykacze do butelek

Zamykacze do butelek świetnie zastąpią klasyczny korek. Są bardzo szczelne, dzięki czemu zapobiegają wydostawaniu się aromatów nadających winu unikalny smak. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele zamykaczy, które są dostępne w ciekawych wariantach.

Gastromania.pl oferuję wysokiej jakości akcesoria i gadżety do wina, które usprawnią codzienną pracę w barze. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie pytań zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu. Życzmy udanych zakupów!