Wszystkie kategorie w dziale Kruszarki do lodu

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór kruszarek do lodu światowych producentów – produkty ręczne lub elektryczne, o różnej wydajności, pojemności i wymiarach. Z pewnością znajdzie się tutaj sprzęt, który sprawdzi się doskonale w Państwa działalności. Zapraszamy!

Czytaj więcej >

Profesjonalne kruszarki do lodu

Kruszarka do lodu to nieodzowne wyposażenie baru, ale przyda się także w wielu restauracjach i innych lokalach świadczących usługi gastronomiczne. Zwłaszcza w barach o dużym ruchu szybki dostęp do pokruszonego lodu pozwoli sprawnie obsłużyć więcej klientów. Efektywny kruszer do lodu przyda się także, gdy potrzeba przygotować wszelkiego rodzaju zimne napoje gazowane, soki, sorbety, shake'i, smoothie czy mrożone kawy, ale kruszonego lodu można użyć także do chłodzenia produktów spożywczych – zwłaszcza owoców morza lub ryb.

Szeroki wybór od liderów na rynku

Profesjonalna kruszarka do lodu może okazać się niezbędna w sezonie letnim, gdy sprzedaż zimnych napojów znacznie wzrasta. Proponujemy urządzenia marki Wassemat, Stalgast, Hendi i wielu innych uznanych producentów. Kruszarka do lodu gastronomiczna może być zasilana elektrycznie lub manualnie i tym samym kruszyć lód z różną wydajnością.

Oferujemy zarówno kompaktowe kruszarki ręczne, jak i duże kruszarki elektryczne, pozwalające uzyskać wiele kilogramów lodu kruszonego w krótkim czasie. W tej kategorii znaleźć można także automatyczny dozownik, który nie tylko kruszy gotowy lód, ale jest w stanie także na bieżąco go produkować.

Kruszarki do lodu ręczne

Ręczny crusher do lodu to duża oszczędność miejsca, a jednocześnie możliwość korzystania z kruszonego lodu w każdych warunkach, np. na stoiskach na świeżym powietrzu, gdzie podłączanie sprzętu do prądu byłoby kłopotliwe. Przezroczyste obudowy z tworzywa sztucznego dobrze prezentują lód, a chromowane obudowy w stylu retro świetnie wyglądają i podkreślają wystrój danego lokalu.

Używanie tego typu kruszarki nie jest trudne ani nie wymaga dużych nakładów siły. Po wrzuceniu dużych kawałków lodu, kruszarki wyposażone w metalowe ostrza rozdrabniają go przez kręcenie wygodną korbą. Kruszony lód trafia do szufladki, a stąd prosto do napojów. Pojemnik kruszarki można łatwo opróżnić dołączoną do zestawu łopatką.

Kruszarka do lodu elektryczna

Profesjonalna kruszarka do lodu barmańska wyposażona w napęd elektryczny to duże udogodnienie w pracy wielu lokali gastronomicznych, a zwłaszcza tych skupionych na serwowaniu gościom zimnych napojów alkoholowych, czyli barach i pubach.

Największym atutem takiego urządzenia jest niedostępna w inny sposób wydajność kruszenia lodu wynosząca od kilku do kilkudziesięciu kilogramów na godzinę. Kruszarka lodu elektryczna nie wymaga zaawansowanego procesu obsługi – wystarczy wsypać lód w górnej części urządzenia i poczekać chwilę na produkt gotowy do umieszczenia w napojach. Każdy rozkruszacz do lodu jest wyposażony w mechanizm, który sprawia, że nie jest konieczne dociskanie lodu dla płynnej pracy urządzenia. Część urządzeń daje możliwość wyboru oczekiwanej grubości kruszonego lodu i dysponuje różnymi programami pracy.

Jaka będzie najlepsza kruszarka do lodu?

Chociaż zasada działania większości kruszarek do lodu jest podobna, to szczegóły sprawiają, że różne modele będą najlepsze w przypadku odmiennych profilów działalności. Jeśli lokal nie skupia się na prowadzeniu sprzedaży zimnych napojów, robi je sporadycznie i w niewielkich lub umiarkowanych ilościach, to ręczne maszyny do robienia lodu będą najlepszym wyborem. Ich dodatkowym atutem jest kompaktowy rozmiar oraz fakt, że można ich używać w dowolnym miejscu bez konieczności korzystania z zasilania – to także dodatkowa oszczędność energii.

Elektryczne kruszarki są niezbędne, gdy usługi barmańskie są istotną częścią działalności lokalu, a dodatkowo panuje w nich duży ruch. Bary, puby, kluby, hotele, restauracje, firmy cateringowe – wszędzie tam potrzebna jest duża wydajność produkcji kruszonego lodu. Jeśli dany lokal dysponuje odpowiednią ilością miejsca i ma duże potrzeby na zaopatrywanie gości w zimne napoje, to trudno o trafniejszy wybór.

Urządzenia do lodu dla branży gastronomicznej

W naszym sklepie znajdą Państwo nie tylko kruszarki do lodu, ale także inne przydatne urządzenia, które ułatwią serwowanie zimnych napojów – kostkarki do lodu, łuskarki do lodu, pojemniki, szpikulce, formy i o wiele więcej. Zachęcamy zatem do zapoznania się z innymi kategoriami w naszym sklepie dla kompleksowego wyposażenia lokalu gastronomicznego. W razie pytań lub wątpliwości odnośnie naszych produktów zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy pomocy.