Cena netto:
3399,15 zł 3999,00 zł 3999,00 zł
Cena brutto:
4180,95 zł 4918,77 zł 4918,77 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 450 mm
szerokość 210 mm
wysokość 230 mm
moc całkowita: 0.3 kW
napięcie: 230 V
materiał:
  • aluminium
  • stal nierdzewna

Kruszarka do lodu | REDFOX, TRG - Opis:

Kruszarka do lodu o wymiarach 45 cm x 21 cm x 23 cm wykonana została pod marką REDFOX, dystrybuowaną przez firmę RM Gastro, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem. Produkt znajdzie zastosowanie w kawiarni, restauracji, hotelu, jadłodajni, pijalni, barze oraz pubie. Kruszarka o mocy 0,3 kW i napięciu 230 V posiada okrągłą tacę na lód wykonaną ze stali nierdzewnej a całość zrobiona jest z lekkiego stopu aluminium. Znajdujący się na urządzeniu mikroprzełącznik włącza go po opuszczeniu dźwigni. Produkt o numerze katalogowym 00001441 sprawdzi się w rękach każdego kucharza, pracownika baru oraz pubu. Solidne wykonanie zapewni trwałość urządzenia przez bardzo długi czas. Idealnie nadaje się on do kruszenia lodu używanego do napojów lub potraw wymagających schłodzenia.
Kruszarka do lodu | REDFOX, TRG - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kruszarka do lodu | REDFOX, TRG - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny