Cena netto:
1958,41 zł 2479,00 zł 2479,00 zł
Cena brutto:
2408,84 zł 3049,17 zł 3049,17 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 305 mm
szerokość 484 mm
wysokość 367 mm
waga: 25 kg
wsad: 6 kg
materiał: stal nierdzewna
gatunek stali nierdzewnej: AISI 304

Barmańska skrzynka na lód, 305x484x(H)367 mm | BARMATIC, Oxygen - Opis:

Barmańska skrzynka na lód Oxygen – 200162

− montowana bezpośrednio do blatu
− zdolność załadowcza 6 kg lodu
− ściany termoizolowane
− długi czas utrzymania chłodu *ubytek po 3h to zaledwie 10 masy kości
− zainstalowany odprowadzacz skroplin
− skrzynka zamykana przesuwną pokrywą
− posiada zainstalowane wewnętrze uchwyty ułatwiające demontaż
− łatwa w utrzymywaniu czystości
− wykonana ze stali nierdzewnej ASI304

Gatunek stali ASI304 jest odporny na większość kwasów utleniających, które powodują korozję, dlatego jest najczęściej wykorzystywanym typem stali w gastronomii do produkcji: zlewów, mebli i urządzeń gastronomicznych.
Jest odporny na środki spożywcze (np. kwasy zawarte w owocach, warzywach, mleku), roztwory do sterylizacji, większość organicznych substancji chemicznych i barwników.

OXYGEN - Kolekcja mebli barowych umożliwiających szeroki zakres konfiguracji.

Charakterystyczną cechą jest możliwość zestawienia z różnego rodzaju urządzeniami chłodniczymi, myjącymi i produkcyjnymi. Meble doskonale sprawdzą się w koktajl barach, kawiarniach czy przestrzeniach winiarskich.
Przy projektowaniu brano pod uwagę opinie dużego grona czołowych barmanów z całego świata. Dzięki ich sugestiom dobrano wysokości, głębokości, kołnierze krańcowe, odcieki czy nawisy.
Meble OXYGEN stanowią przełom w dziedzinie przestrzeni roboczej MODUŁOWEJ. Wystarczy pomysł na bar a technologia układu meblowego sama poprowadzi Cię przez gamę produktów do efektu końcowego jakim będzie optymalnie ułożony front i back bar.

Dlaczego OXYGEN:
• WYTRZYMAŁOŚĆ/TRWAŁOŚĆ - Istotną rolę odgrywa odpowiednia mieszanka tlenu wykorzystywany przy spawaniu elementów. To o2 stanowi klucz do stabilności spoinowej.
• OTWARTY SZKIELET – to rozwiązanie umożliwia doprowadzenie połączeń mediowych do zaimplementowanych w meblu urządzeń.
• POWIERZCHNIA ROBOCZA – głęboka na 650 mm i ustawiona na wysokości 900mm stanowi najbardziej optymalny układ roboczy w barze. Stanowi to normę barmańską stosowaną w większości profesjonalnych barów na świecie. Umożliwia to ergonomiczną pozycję dla osób o zróżnicowanym wzroście.
• STANDARYZACJA - wymiary wewnętrzne umożliwiają zastosowanie - chłodniczych, zmywających, wytwarzających lód - urządzeń barmańskich. Standaryzacja ta umożliwia łatwe zestawienie technologii uwzgledniającej kanały cyrkulacyjne i inne ważne aspekty przy tworzeniu baru.
• JAKOŚĆ. Meble OXYGEN – w odróżnieniu od producentów basicowych - produkowane są z austenicznej stali chromo-niklowej AISI 304. Zawartość powyżej 18 chromu i 8 niklu blokuje utlenianie stali na jej powierzchniach przy styczności z wilgocią.
Barmańska skrzynka na lód, 305x484x(H)367 mm | BARMATIC, Oxygen - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Barmańska skrzynka na lód, 305x484x(H)367 mm | BARMATIC, Oxygen - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny