Cena netto:
1342,21 zł 1699,00 zł 1699,00 zł
Cena brutto:
1650,92 zł 2089,77 zł 2089,77 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 1000 mm
szerokość 100 mm
waga: 25 kg
materiał: stal nierdzewna
gatunek stali nierdzewnej: AISI 304

Taca ociekowa, ociekacz barowy, 1000x100 mm | BARMATIC, Oxygen - Opis:

OCIEKACZ BAROWY OXYGEN – 200469

- ociekacz montowany do topu barowego umożliwia swobodną prac, posiada odpływ skroplin
- wymiary: 1000x 100 x h(20)
- składa się z podstawy ociekacza (zaopatrzonej w odpływ), oraz perforowanej wierzchniej części
- łatwy demontaż/montaż który ułatwia czyszczenie
- w komplecie: poręcze umożliwiające montaż ociekacza do ściany front barowej
- wykonana ze stali nierdzewnej ASI304

Gatunek stali ASI304 jest odporny na większość kwasów utleniających, które powodują korozję, dlatego jest najczęściej wykorzystywanym typem stali w gastronomii do produkcji: zlewów, mebli i urządzeń gastronomicznych.
Jest odporny na środki spożywcze (np. kwasy zawarte w owocach, warzywach, mleku), roztwory do sterylizacji, większość organicznych substancji chemicznych i barwników.

OXYGEN - Kolekcja mebli barowych umożliwiających szeroki zakres konfiguracji.

Charakterystyczną cechą jest możliwość zestawienia z różnego rodzaju urządzeniami chłodniczymi, myjącymi i produkcyjnymi. Meble doskonale sprawdzą się w koktajl barach, kawiarniach czy przestrzeniach winiarskich.
Przy projektowaniu brano pod uwagę opinie dużego grona czołowych barmanów z całego świata. Dzięki ich sugestiom dobrano wysokości, głębokości, kołnierze krańcowe, odcieki czy nawisy.
Meble OXYGEN stanowią przełom w dziedzinie przestrzeni roboczej MODUŁOWEJ. Wystarczy pomysł na bar a technologia układu meblowego sama poprowadzi Cię przez gamę produktów do efektu końcowego jakim będzie optymalnie ułożony front i back bar.

Dlaczego OXYGEN:
• WYTRZYMAŁOŚĆ/TRWAŁOŚĆ - Istotną rolę odgrywa odpowiednia mieszanka tlenu wykorzystywany przy spawaniu elementów. To o2 stanowi klucz do stabilności spoinowej.
• OTWARTY SZKIELET – to rozwiązanie umożliwia doprowadzenie połączeń mediowych do zaimplementowanych w meblu urządzeń.
• POWIERZCHNIA ROBOCZA – głęboka na 650 mm i ustawiona na wysokości 900mm stanowi najbardziej optymalny układ roboczy w barze. Stanowi to normę barmańską stosowaną w większości profesjonalnych barów na świecie. Umożliwia to ergonomiczną pozycję dla osób o zróżnicowanym wzroście.
• STANDARYZACJA - wymiary wewnętrzne umożliwiają zastosowanie - chłodniczych, zmywających, wytwarzających lód - urządzeń barmańskich. Standaryzacja ta umożliwia łatwe zestawienie technologii uwzgledniającej kanały cyrkulacyjne i inne ważne aspekty przy tworzeniu baru.
• JAKOŚĆ. Meble OXYGEN – w odróżnieniu od producentów basicowych - produkowane są z austenicznej stali chromo-niklowej AISI 304. Zawartość powyżej 18% chromu i 8% niklu blokuje utlenianie stali na jej powierzchniach przy styczności z wilgocią.
Taca ociekowa, ociekacz barowy, 1000x100 mm | BARMATIC, Oxygen - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Taca ociekowa, ociekacz barowy, 1000x100 mm | BARMATIC, Oxygen - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny