Cena netto: 116000,01 zł
Cena brutto: 142680,01 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 490 mm
szerokość 700 mm
wysokość 1120 mm
pojemność: 7 l
moc całkowita: 3.5 kW
napięcie: 230 V
waga: 166 kg

Frezer pionowy do produkcji lodów rzemieślniczych 50 l/h, 230 V | TELME, Pratica 35-50 Monofase - Opis:

Maszyna do produkcji lodów tradycyjnych i sorbetów Pratica 35-50, 230V to wytrzymały i niezawodny frezer pionowy produkcji włoskiej firmy Telme przeznaczony dla lodziarni oraz cukierni. Urządzenie zasilane napięciem 230 V. Posiada przeźroczystą pokrywę wykonaną z poliwęglanu umożliwiającą wgląd w proces produkcji oraz dodawanie składników w dowolnym momencie cyklu. Urządzenie wyposażono ponadto w pionowy cylinder frezujący: ramię mieszadła unosi mieszankę lodową ku górze i a siła ciężkości sprowadza ją ponownie na dół. Ścianki i dno cylindra przewodzą moc chłodzącą. Temperatura podczas cyklu frezowania gwarantuje taki sam efekt niezależnie od przygotowanej mieszanki lodowej. Kontrola czasu cyklu pozwala uzyskać wysoką jakość lodów oraz ich pożądaną strukturę i konsystencję. Lody mogą być dozowane już po kilku minutach od zakończenia cyklu ponieważ urządzenie utrzymuje w cylindrze wyfrezowane lody w doskonałym stanie. Optymalną ekstrakcję uzyskuje się poprzez odwrócenie kierunku obrotów mieszadeł i podwójne zwiększenie ich prędkości. Frezer pionowy VBF Telme Pratica 35-50 Monofase jest w stanie zmrozić 3 do 7 litrów mieszanki o wadze od 3,5 do 8 kg podczas cyklu trwającego od 8 do 12 minut. Wydajność do 50 l lodów na godzinę. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Frezer pionowy do produkcji lodów rzemieślniczych 50 l/h, 230 V | TELME, Pratica 35-50 Monofase - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Frezer pionowy do produkcji lodów rzemieślniczych 50 l/h, 230 V | TELME, Pratica 35-50 Monofase - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny