Cena netto: 239999,98 zł
Cena brutto: 295199,98 zł
Dostępność: 21 dnů
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 600 mm
szerokość 780 mm
wysokość 1250 mm
pojemność: 24 l
moc całkowita: 13 kW
napięcie: 400 V
temperatura minimalna: -12 °C
temperatura maksymalna: -7 °C
waga: 382 kg
wyświetlacz: tak
programator: tak

Frezer pionowy do produkcji lodów rzemieślniczych 160 l/h – sterowanie dotykowe | TELME, Ecogel T 50-160 - Opis:

Maszyna do produkcji lodów tradycyjnych i sorbetów Ecogel T 50-160 to wytrzymały i niezawodny frezer pionowy produkcji włoskiej firmy Telme przeznaczony dla lodziarni oraz cukierni. To urządzenie dla najbardziej wymagających klientów. W standardowym wyposażeniu znajdują się:
 • 2 sprężarki chłodnicze. To jedyne maszyny na rynku oferujące tak skuteczne rozwiązania oszczędzające energię. Niezwykle szybkie mrożenie (z dwiema sprężarkami) lub oszczędność energii ponad 40 (z jedną sprężarką)
 • wolna lub szybka prędkość dozowania do dekorowania kuwety lub szybkie i całkowite ekstrakcja wsadu
 • odporny, 5-calowy kolorowy ekran dotykowy, intuicyjny, łatwy w użyciu interfejs
 • inverter - falownik do płynnej zmiany prędkości obrotowej
 • 15 programów temperaturowych dla lodów tradycyjnych
 • 3 programy „High Overrun” oraz 3 programy „Low Overrun”
 • 3 programy czasowe
 • 1 program dla granity owocowej lub miętowej
 • 1 program dla granity kawowej
 • możliwość dostosowywania programów do własnych potrzeb

  Urządzenie Ecogel T 50-160 posiada przeźroczystą pokrywę wykonaną z poliwęglanu umożliwiającą wgląd w proces produkcji oraz dodawanie składników w dowolnym momencie cyklu. Urządzenie wyposażono ponadto w pionowy cylinder frezujący: ramię mieszadła unosi mieszankę lodową ku górze i a siła ciężkości sprowadza ją ponownie na dół. Ścianki i dno cylindra przewodzą moc chłodzącą. Temperatura podczas cyklu frezowania gwarantuje taki sam efekt niezależnie od przygotowanej mieszanki lodowej. Kontrola czasu cyklu pozwala uzyskać wysoką jakość lodów oraz ich pożądaną strukturę i konsystencję. Lody mogą być dozowane już po kilku minutach od zakończenia cyklu ponieważ urządzenie utrzymuje w cylindrze wyfrezowane lody w doskonałym stanie. Optymalną ekstrakcję uzyskuje się poprzez odwrócenie kierunku obrotów mieszadeł i podwójne zwiększenie ich prędkości. Frezer pionowy VBF Telme Ecogel T 50-160 jest w stanie zmrozić 8 do 24 litrów mieszanki o wadze od 9 do 27 kg podczas cyklu trwającego od 6 do 12 minut. Wydajność do 160 l lodów na godzinę. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Przy zakupie każdego urządzenia Ecogel T 50-160 - w cenie profesjonalne szkolenie przeprowadzone przez naszego technologa. Istnieje także możliwość wypożyczenia urządzenia na testy.
Frezer pionowy do produkcji lodów rzemieślniczych 160 l/h – sterowanie dotykowe | TELME, Ecogel T 50-160 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Frezer pionowy do produkcji lodów rzemieślniczych 160 l/h – sterowanie dotykowe | TELME, Ecogel T 50-160 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny