Cena netto: 168499,98 zł
Cena brutto: 207254,98 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 510 mm
szerokość 750 mm
wysokość 1520 mm
pojemność: 10 l
moc całkowita: 6.7 kW
napięcie: 400 V
waga: 280 kg
wyświetlacz: tak
programator: tak

Frezer poziomy do produkcji lodów rzemieślniczych 70 l/h | TELME, Profigel 50-70 - Opis:

Maszyna do produkcji lodów tradycyjnych i sorbetów Profigel 50-70 to wytrzymały i niezawodny frezer poziomy produkcji włoskiej firmy Telme przeznaczony dla lodziarni oraz cukierni. Urządzenie zasilane napięciem 400 V. Dzięki poziomemu cylindrowi o średnicy 310 mm może wyprodukować większe ilości wysokiej jakości kremistych lodów o napowietrzeniu ponad 40 (w porównaniu do innych pionowych frezerów). Frezer posiada elektro-polerowane mieszadło ze stali nierdzewnej wyposażone w wymienne skrobaki umożliwiające pełne wykorzystanie mocy chłodniczej wysokowydajnego kompresora. Oprócz tego urządzenie wyposażono w otwór spustowy wyposażony w kratkę ochronną. Umożliwia on szybkie opróżnianie cylindra po zakończeniu cyklu i gwarantuje optymalne dozowanie lodów gotowych do natychmiastowej sprzedaży. Urządzenie zostało także wyposażone w kółka umożliwiające łatwy transport. Frezer posiada 11 modyfikowalnych programów oraz 3 do samodzielnego zaprogramowania (we wszystkich można regulować prędkość mieszadła). Cykl sterowany poprzez czas jest doskonały dla uzyskania perfekcyjnej struktury i konsystencji, z kolei cykl sterowany poprzez temperaturę służy do najlepszej możliwej konserwacji lodów. Frezer pionowy HBF Telme Profigel 50-70 jest w stanie zmrozić 3 do 10 litrów mieszanki o wadze od 3,5 do 11 kg podczas cyklu trwającego od 5 do 12 minut. Wydajność do 70 l lodów na godzinę. Frezer jest prosty w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Frezer poziomy do produkcji lodów rzemieślniczych 70 l/h | TELME, Profigel 50-70 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Frezer poziomy do produkcji lodów rzemieślniczych 70 l/h | TELME, Profigel 50-70 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny