Cena netto:
9,60 zł 9,90 zł 9,90 zł
Cena brutto:
11,81 zł 12,18 zł 12,18 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 250 mm
materiał:
  • stal nierdzewna
  • PVC
kolor: czerwony

Szczypce uniwersalne do serwowania 25 cm – czerwone | HENDI, 171837 - Opis:

Szczypce uniwersalne o numerze katalogowym 171837 i długości 25 centymetrów o odpowiednio wyprofilowanym uchwycie wykonanym z tworzywa PVA w czerwonym kolorze. Same szczypce zaś zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Nadają się do serwowania wszelkiego rodzaju sałatek podczas bankietów, na stołach szwedzkich i bufetach śniadaniowych a także w gospodarstwach domowych. Artykuł można myć zarówno ręcznie przy użyciu odpowiednich detergentów jak i w profesjonalnej zmywarce gastronomicznej.
Szczypce uniwersalne do serwowania 25 cm – czerwone | HENDI, 171837 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szczypce uniwersalne do serwowania 25 cm – czerwone | HENDI, 171837 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny