Hendi to producent i dystrybutor profesjonalnych urządzeń gastronomicznych, akcesoriów barowych i kuchennych oraz naczyń i szkła dla branży gastronomicznej i hotelowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w Holandii w roku 1934 i wyniku dynamicznego rozwoju dziś działa na wszystkich rynkach europejskich posiadając swoje oddziały w Austrii, Polsce i Rumunii. Głównym profilem działalności Hendi Food Service Equipment jest produkcja, sprzedaż i dystrybucja artykułów i urządzeń gastronomicznych. Firma posiada w ofercie szeroki wachlarz akcesoriów kuchennych, maszyn i urządzeń dla gastronomii stworzonych dla profesjonalistów. Spośród blisko ponad 3000 produktów proponowanych przez Hendi jesteśmy w stanie wyposażyć w frytownice, podgrzewacze, warniki, sprzęt elektryczny i gazowy a nawet porcelanę i sztućce oraz wiele innych akcesoriów, maszyn i urządzeń, każdy lokal gastronomiczny, restaurację, stołówkę szkolną czy pizzerię. Sklep Gastromania.pl jest oficjalnym partnerem Hendi oraz punktem dystrybucyjnym produktów Hendi Food Service Equipment.

Czytaj więcej >

Zastawa stołowa Hendi

W ofercie Hendi Food Service Equipment znajdują się również wysokiej jakości produkty, które umożliwiają piękne podanie i wyeksponowanie przygotowanej potrawy. Duża ilość wzorów i kolorów pozwala na dopasowanie zastawy stołowej do wnętrza lokalu gastronomicznego. W naszym sklepie Gastromania.pl znajdziesz niezbędne akcesoria kuchenne, które udekorują stół i staną się przysłowiową “wisienką na torcie”, która zachwyci Twoich gości. Są to m.in.: talerze do serwowania makaronów, półmiski porcelanowe, finezyjne dzbanki, karafki, zestawy do przypraw, wysokiej jakości sztućce, sosjerki, termosy, a nawet piękne świeczniki, które z pewnością udekorują wnętrze Twojej restauracji. Wszystkie dostępne produkty zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą przez wiele lat. Twoi goście z pewnością docenią nie tylko smak samej potrawy, ale również to, w jak piękny sposób została podana!

Urządzenia chłodnicze Hendi

Firma Hendi zajmuje się również produkcją urządzeń chłodniczych, które znajdą zastosowanie w każdej lodziarni, kawiarni, restauracji oraz w innych lokalach gastronomicznych. W naszej ofercie znajdują się m.in. wysokiej klasy nadstawy chłodnicze, które umożliwiają wyeksponowanie lodów lub innych potraw. Są to produkty wysokiej jakości, wykonane z najlepszych surowców dostępnych na rynku. W asortymencie znajdują się również szafy chłodnicze i mroźnicze, schładzarki szokowe oraz witryny grzewcze. Produkty dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach, aby każdy mógł znaleźć odpowiednie rozwiązanie do swojego lokalu gastronomicznego!

Akcesoria kuchenne Hendi

Powszechnie wiadomo, że sercem każdego profesjonalnego lokalu gastronomicznego, jest kuchnia. Niezwykle istotne jest, aby była ona odpowiednio wyposażona. Znacząco ułatwi to pracę szefa kuchni, kucharzy oraz personelu pomocniczego. Hendi oferuje swoim konsumentom najwyższej jakości akcesoria kuchenne, które mają szereg różnych zastosowań. Są to m.in.: dyspensery do sosów, profesjonalne garnki i patelnie, zestawy noży, łyżki do sałatek, czajniki, frytownice oraz inne przydatne akcesoria, które sprawią, że praca na kuchni będzie bardziej efektywna. Firma stawia na innowacyjne rozwiązania, dlatego wszystkie produkty są wykonywane z najwyższej klasy materiałów, które są trwałe i wytrzymałe. Takie rozwiązanie sprawia, że akcesoria kuchenne Hendi raz zakupione posłużą nam przez wiele lat! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych akcesoriów kuchennych i barowych, szkła i naczyń oraz urządzeń gastronomicznych firmy Hendi!