Sprzęt i urządzenia gastronomiczne EGAZ

EGAZ to prężnie rozwijająca się polska firma, która oferuje swoim konsumentom profesjonalne meble i urządzenia gastronomiczne. Specjalizuje się głównie w produkcji urządzeń do obróbki cieplnej, jak taborety gastronomiczne, kuchnie gazowe, czy bemary elektryczne. Niezawodność i wytrzymałość to główne cechy tych urządzeń, za które chwalą je ich użytkownicy. Każdy produkt jest zaprojektowany i stworzony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu jest urządzeniem praktycznym i niezawodnym. Firma oferuje swoim klientom cały szereg najróżniejszych modeli urządzeń, aby dopasowanie ich do danego lokalu gastronomicznego nie stanowiło problemu. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty i spełniają obowiązujące normy, dlatego idealnie nadają się do użytkowania w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, które serwują jedzenie na skalę komercyjną.

Czytaj więcej >

EGAZ taboret gastronomiczny

Taborety gastronomiczne EGAZ zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, jak np. stal nierdzewna. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych surowców konsumenci otrzymują gwarancję najwyższej jakości urządzeń, które są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz urazów mechanicznych. Taborety gastronomiczne, które znajdują się w asortymencie Gastromania.pl, są dostępne w wielu różnych wariantach, aby z łatwością można je było dopasować do swoich potrzeb. W ofercie posiadamy taborety o mocy palników m.in. 3,5kW, 5kW, 7kW, czy 9kW. Są one również dostępne w wersji z inną liczbą palników, zależnie od potrzeb konsumenta. Większość tego typu produktów została wyposażona w regulowane nóżki, które umożliwiają modernizację urządzenia, aby było jak najbardziej funkcjonalne. Taborety gastronomiczne EGAZ idealnie sprawdzą się we wszystkich lokalach gastronomicznych – restauracjach, barach oraz stołówkach szkolnych.

Kuchnia gazowa EGAZ

EGAZ oferuje swoim klientom profesjonalne kuchnie gazowe, które są dostępne w wersji z piekarnikiem oraz bez. Tak duża gama produktów umożliwia wybranie najbardziej odpowiednich urządzeń do swojego lokalu gastronomicznego. W naszym asortymencie znajdą Państwo kuchnie gazowe, które nie tylko pozwalają na szybkie i sprawne przygotowywanie posiłków, ale również są urządzeniami niezwykle funkcjonalnymi i umożliwiającymi zachowanie higieny podczas pracy. Producent wyposażył je również w profesjonalne i nowoczesne systemy zabezpieczające. Do produkcji urządzeń zostały wykorzystane materiały najwyższej klasy, dzięki czemu kuchnie gazowe są przystosowane do wieloletniego użytkowania. Są to produkty, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym.

Bemar elektryczny EGAZ

W asortymencie naszego sklepu znajdują się również bemary elektryczne marki EGAZ. Podobnie, jak w przypadku taboretów gastronomicznych i kuchni gazowych, podczas ich produkcji wykorzystano najlepszej jakości surowce. To rozwiązanie umożliwiło wyprodukowanie niezwykle funkcjonalnych, a zarazem bardzo wytrzymałych i odpornych maszyn, które idealnie sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym. Produkty EGAZ są gwarancją wydajności i wytrzymałości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem produktów tej marki i wyboru urządzeń, które idealnie sprawdzą się w Państwa lokalu gastronomicznym!