Sprzęt gastronomiczny Stalgast

Stalgast to firma zaopatrująca przedsiębiorstwa wyposażające obiekty gastronomiczne, działająca nieprzerwanie na polskim rynku od 1990 roku. Spółka specjalizuje się w imporcie dalekowschodnim artykułów z zakresu profesjonalnej gastronomii a także jest przedstawicielem na rynku polskim wielu uznanych marek o zasięgu globalnym w branży gastronomicznej m.in.: ROBOT COUPE, UNOX, SANNELLI, ISI, SUNNEX. W roku 2008 firma uruchomiła w Radomiu fabrykę produkującą meble ze stali nierdzewnej dla profesjonalnej gastronomii, zmywarki gastronomiczne, ciągi kuchenne oraz wydawcze a także produkty z polipropylenu jak np. deski do krojenia produktów lub kosze do zmywarek. Firma jest jedną z największych w europie środkowo-wschodniej spółek zajmujących się sprzedażą sprzętu i akcesoriów gastronomicznych poprzez sieć autoryzowanych dealerów. Słynie z olbrzymich stanów magazynowych i zapewnia szybki dostęp do ponad 7000 produktów znajdujących się w ciągłej sprzedaży. Sklep gastronomiczny Gastromania jest oficjalnym partnerem i dystrybutorem Stalgast.

Czytaj więcej >

Akcesoria kuchenne Stalgast

W bogatym asortymencie firmy Stalgast znajdują się również profesjonalne akcesoria kuchenne, które znajdą zastosowanie zarówno w kuchnia profesjonalnych, jak i tych domowych. Wszystkie produkty są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe i solidne. W ofercie Stalgast znajdują się m.in: garnki nierdzewne, pojemniki nierdzewne, profesjonalne sztućce, talerze, kubki, prowadnice do podwieszania szkła, blachy i torby do pizzy oraz wiele więcej akcesoriów. Szeroki wybór najróżniejszych produktów umożliwia profesjonalne wyposażenie kuchni w takich lokalach gastronomicznych jak: restauracje, pizzerie, bary, kawiarnie, cukiernie czy piekarnie, ale także w kuchniach hotelowych i cateringach. Firma bardzo dużą wagę przykłada do wykonania oraz modernizacji produktów, dlatego są one innowacyjne i wielozadaniowe.

Meble ze stali nierdzewnej Stalgast

Najbardziej popularnymi produktami firmy Stalgast są bez wątpienia meble wykonane ze stali nierdzewnej. Wysoka jakość produktów, najwyższej klasy materiały oraz niezwykle dokładne wykonanie, to najważniejsze cechy tych mebli. Są to przedmioty bardzo często wybierane przez konsumentów głównie ze względu na ich wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę. W swoim asortymencie Stalgast posiada: wózki kelnerskie, okapy, stoły chłodnicze, wózki transportowe, regały ze stali chromowanej, umywalki nierdzewne, regały magazynowe, szafki i półki wiszące, stoły z basenami oraz wiele więcej różnych produktów. Są to meble posiadające wszystkie niezbędne atesty i spełniające wymagane normy, dlatego idealnie nadają się do wyposażenie kuchni w profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Są dostępne w wielu różnych wariantach i formach, dlatego sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych punktach gastronomicznych. Jeżeli są Państwo zainteresowanie zakupem profesjonalnych akcesoriów kuchennych lub mebli ze stali nierdzewnej marki Stalgast, to zachęcamy do zapoznania się z oferta na stronie naszego sklepu Gastromania.