Cena netto:
8,46 zł 9,40 zł 9,40 zł
Cena brutto:
10,41 zł 11,56 zł 11,56 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 96 mm
średnica: 86 mm
pojemność: 0.355 l
ilość w komplecie: 24 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Szklanka do whisky 355 ml | PASABAHCE, Timeless - Opis:

Szklanka do whisky o pojemności 355 ml marki Pasabahce to przedstawiciel kolekcji Timeless. Ponadczasowa linia wykonana z pięknego, ciętego ręcznie szkła kryształowego przenosi nas w klimat lat siedemdziesiątych. Dostarcza niepowtarzalnych doznań wizualnych dzięki fasetą na ściankach, które sprawiają, że trunki intrygująco się mienią. Szklanka do whisky skierowana jest do gwiazdkowych restauracji i hoteli, a także topowych klubów i lokali. Idealnie nadaje się w formie prezentu na ślub. Szklanka do whisky Timeless 355 ml 86929 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 24 sztuki. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szklanka do whisky 355 ml | PASABAHCE, Timeless - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szklanka do whisky 355 ml | PASABAHCE, Timeless - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny