Cena netto: 132499,98 zł
Cena brutto: 162974,98 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 720 mm
szerokość 780 mm
wysokość 1100 mm
pojemność: 120 l
moc całkowita: 14 kW
napięcie: 400 V
temperatura maksymalna: 96 °C
waga: 205 kg
wyświetlacz: tak

Pasteryzator do lodów 60-120 l/cykl, chłodzony wodą | TELME, Evopasto 120 - Opis:

Pasteryzator Evopasto 120 do lodów produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie wysokiej jakości. Pasteryzator posiada bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego. Ponadto urządzenie posiada przeźroczystą pokrywę wykonaną z poliwęglanu umożliwiającą podgląd procesu pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu. Oprócz tego urządzenie wyposażono w zawór spustowy z wbudowanym systemem ułatwiającym mycie co pozwala utrzymać stałą higienę po każdym dozowaniu a po jego zakończeniu - zdemontować zawór bez użycia dodatkowych narzędzi. Obrotowy okapnik pod kranem pomaga utrzymać podłogę w czystości. Cylinder wykonano ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką wytrzymałość. Szerokie kąty narożników optymalizują przepływ mieszanki ułatwiając również czyszczenie i dezynfekcję urządzenia. Urządzenie do pasteryzacji Telme Evopasto 120 posiada również mieszadło umieszczone ułatwiające przepływ mieszanki. Zakres podgrzewania od 60 do 90ºC. Zakres schładzania od 20 do 0ºC. Urządzenie automatycznie dobiera czas utrzymania ogrzewania, zgodnie z wybraną temperaturą pasteryzacji. Wydajność na cykl wynosi od 60 do 120 l pasteryzowanego produktu. Czas trwania cyklu od 100 do 120 minut. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Pasteryzator do lodów 60-120 l/cykl, chłodzony wodą | TELME, Evopasto 120 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pasteryzator do lodów 60-120 l/cykl, chłodzony wodą | TELME, Evopasto 120 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny