Promocja
Bestseller
Cena netto:
3,01 zł 3,07 zł 3,07 zł
Cena brutto:
3,70 zł 3,78 zł 3,78 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 59 mm
średnica: 59 mm
pojemność: 0.085 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Naczynie szklane Finger food - kieliszek 85 ml | PASABAHCE, Finger Food - Opis:

Finger food - kieliszek 85 ml produkcji firmy Pasabahce o numerze katalogowym 400263. Naczynie zostało wykonane w technologi monoblok z jednego kawałka szkła hartowanego. Podana pojemność jest pojemnością całkowitą. Szkło można myć w zmywarce gastronomicznej lub ręcznie przy użyciu odpowiednich środków myjących. Naczynie pakowane jest po 6 szt. Cena za 1 szt. Dodatkowo dystrybutor Stalgast zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Naczynie szklane Finger food - kieliszek 85 ml | PASABAHCE, Finger Food - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Naczynie szklane Finger food - kieliszek 85 ml | PASABAHCE, Finger Food - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny