Cena netto: 1187,57 zł
Cena brutto: 1460,71 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 390 mm
szerokość 305 mm
wysokość 250 mm
średnica: 170 mm
moc całkowita: 0.17 kW
napięcie: 230 V
waga: 7.9 kg

Krajalnica elektryczna, średnica ostrza: 17 cm | GRAEF, Classic C 20 - Opis:

Krajalnica elektryczna Classic 20 produkcji niemieckiej firmy Graef to świetne rozwiązanie zarówno do kuchni domowych jak i dla profesjonalnych lokali gastronomicznych jako urządzenie pomocnicze. Krajalnica posiada energooszczędny kondensatorowy silnik o mocy 170 W oraz samonośną konstrukcję ze szklaną podstawą. Grubość krojenia jest regulowana od 0-20 milimetrów. Ostrze ząbkowane o średnicy 17 centymetrów polerowane elektrolitycznie jest trwałe i poradzi sobie doskonale w wielu sytuacjach. W zestawie znajduje się także tacka z tworzywa sztucznego.
Krajalnica elektryczna, średnica ostrza: 17 cm | GRAEF, Classic C 20 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Krajalnica elektryczna, średnica ostrza: 17 cm | GRAEF, Classic C 20 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny