Cena netto: 550,83 zł
Cena brutto: 677,52 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 325 mm
szerokość 230 mm
wysokość 240 mm
średnica ostrza: 170 mm
maksymalna grubość plastrów: 20 mm
moc całkowita: 0.17 kW
napięcie: 230 V
waga: 2.33 kg
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • metal
kolor: czarny

Krajalnica uniwersalna, średnica ostrza: 17 cm, czarna | GRAEF, SKS 10002 - Opis:

Model Graef SKS 10002 został wyposażony w energooszczędny silnik 45 W z maksymalną mocą krojenia aż 170 W. Zastosowanie technologii Eco Power Motion w serii SKS dba o najniższe zużycie prądu w Twoim gospodarstwie domowym, a przy tym pozwala na korzystanie ze sprawdzonej wydajności maszyn Graef. Energooszczędny silnik w połączniu z ząbkowanym ostrzem o średnicy 170 mm wykonanym ze stali nierdzewnej, pozwala na bezproblemowe krojenie pieczywa – nawet tego z twardą skórką, twardszych serów, wędlin czy warzyw.

Krajalnicę wyposażono w najwyższej jakości hartowane ostrze ze stali nierdzewnej o średnicy 170 mm. Okrągła tarcza tnąca o falistym, ząbkowanym ostrzu idealnie nadaje się do krojenia chleba/pieczywa z twardą skórką. Jednak doskonałe wyniki krojenia otrzymamy również podczas cięcia różnych wędlin, twardych serów oraz owoców i warzyw.

Bez problemu możesz ustawić grubość w jakiej chcesz kroić swoje składniki w zakresie o 0 do 20 mm.

Model Graef SKS 10002 został wyposażony w blokadę przed przypadkowym użyciem przez dzieci.

Dodatkowo w krajalnicy zastosowano antypoślizgowe stopki, aby ta nie ślizgała się po blacie kuchennym.
Krajalnica uniwersalna, średnica ostrza: 17 cm, czarna | GRAEF, SKS 10002 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Krajalnica uniwersalna, średnica ostrza: 17 cm, czarna | GRAEF, SKS 10002 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny