Inne urządzenia – profesjonalne maszyny i akcesoria do wyposażenia baru

Każdy bar, klub nocny, dyskoteka, restauracja, hotel lub inny lokal gastronomiczny, który zajmuje się sprzedażą napojów alkoholowych na skalę komercyjną, powinien być wyposażony w innowacyjne urządzenia, akcesoria i gadżety kuchenne. Wybór odpowiednich artykułów gastronomicznych nie jest łatwym zadaniem, a bogata oferta dostępnych modeli wcale nie rozwiązuje problemu. Jeżeli mają Państwo trudność z dostosowaniem poszczególnych elementów wyposażenia – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością doradzimy jak najlepsze rozwiązanie i pomożemy w podjęciu ważnej decyzji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

Czytaj więcej >

Jakie produkty znajdą Państwo w tej kategorii produktowej?

W tej kategorii produktowej dostępne są m.in. specjalistyczne lodówki na mleko, krajalnice do limonek i cytrusów, dystrybutory do wody i napojów (modele nablatowe i podblatowe o różnej wydajności), okapniki do kolumn z kranami, kolumny z kranem do dystrybutorów podblatowych, woda zimna, gazowana, napoje (w wielu wariantach), reduktory ciśnienia gazu oraz inne innowacyjne artykuły.

Wszystkie produkty, które możemy zaoferować naszym klientom, zostały wykonane z najlepszych materiałów, a także przy użyciu nowoczesnej technologii (na każdym etapie produkcyjnym). Gwarantujemy, że ich niezawodność i precyzja wykonania będzie satysfakcjonująca nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy stawiają na jakość premium.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Gastromania.pl

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Gdyby w asortymencie nie było artykułu, który Państwa interesuje – prosimy o kontakt. Z przyjemnością znajdziemy idealne rozwiązanie i zasugerujemy najlepsze możliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Na pewno będą Państwo zadowoleni zarówno z zakupionych produktów, jak i jakości obsługi klienta. Życzymy udanych zakupów!