Choć blendery kielichowe to wytrzymałe urządzenia dostosowane do intensywnej eksploatacji każdego dnia, to nawet w ich przypadku zachodzi czasami potrzeba wymiany zużytej części. Dlatego właśnie w tej kategorii zebraliśmy niezbędne części zamienne do blendera, a przede wszystkim dodatkowe dzbanki do blenderów. Znaleźć tutaj można również opcjonalne akcesoria do blenderów, takie jak myjki do dzbanków z blenderów czy zestaw do mocowania blendera w blacie. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednie części do blendera – poinformujemy, czy dany dzbanek będzie pasował do posiadanego modelu urządzenia, jak również wesprzemy radą podczas poszukiwania innych akcesoriów.

Czytaj więcej >

Łatwo wymienialne części do blenderów

Producenci profesjonalnych urządzeń do mielenia owoców dbają, aby nabywcy ich produktów mieli możliwość szybkiej i prostej naprawy zakupionego sprzętu. Dlatego w sprzedaży dostępne są części zamienne do niemal każdego modelu. Elementem, który najczęściej ulega uszkodzeniu, jest nasadka miksująca – na skutek wielu uderzeń na jej powierzchni mogą pojawić się pęknięcia mogące powodować wylewanie się miksowanych składników. Dzieje się tak na skutek naturalnego zużycia materiału, jednak w większości przypadków nie ma potrzeby wymiany całej reszty blendera. Można wtedy w zaledwie kilka sekund zamienić zużyty element na zupełnie nowy.

Wymianę kielicha warto rozważyć nie tylko, gdy ulegnie on uszkodzeniu, lecz również, gdy ściany pojemnika zmatowieją albo pojawią się na nich nieestetyczne przebarwienia – taki blender nie mógłby się odpowiednio prezentować w eleganckim lokalu. Zapasowy dzbanek do blendera może również służyć do przechowywania zblendowanych produktów, zwłaszcza jeśli jednocześnie miksuje się kilka ich rodzajów. Nie ma wtedy potrzeby przekładania zawartości kielicha do innego naczynia, wystarczy zmienić pojemnik na drugi. Zdarza się też, że uszkodzeniu ulega pokrywka dzbanka – takie elementy również dostępne są w naszej ofercie.

Szeroki wybór akcesoriów do blenderów

Akcesoria do blenderów to nie tylko pasujące do nich zapasowe pojemniki i pokrywki. W naszym sklepie można zaopatrzyć się także w profesjonalną myjkę do kielichów z blenderów. Z takim urządzeniem można w zaledwie kilka sekund przygotować pojemniki do dalszego użycia, dlatego takie rozwiązanie sprawdzi się przede wszystkim w lokalach, gdzie blender używany jest niemal bez przerwy.

W naszej ofercie znaleźć można także tampery, czyli popychacze, które przydadzą się, gdy blender kielichowy chwilowo nie radzi sobie z umieszczonym w nim składnikiem. Warto również rozważyć zakup zestawu montażowego do blenderów, który pozwoli na umieszczenie urządzenia do miksowania w blacie, dzięki czemu blender będzie bardziej stabilny.

Wszystkie oferowane przez nas części do blendera kielichowego pochodzą od renomowanych producentów – tych samych, którzy wyprodukowali posiadane przez Państwa blendery kielichowe. W ten sposób można zyskać pewność, że wybrane elementy na pewno będą pasować do danego urządzenia, a także, że zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół.

Profesjonalne blendery i części zamienne

Gastromania to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne wyposażenie baru dla każdego lokalu gastronomicznego – niezależnie od tego, czy chodzi o niewielki pub, czy też o barek w dużej restauracji. Proponujemy sprzęt barmański najwyższej jakości, w tym profesjonalne blendery barmańskie, z pomocą których stworzenie idealnego drinka czy koktajlu nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Oczywiście w naszej ofercie znajdują się także części do blenderów, dzięki czemu przy niewielkiej awarii nie ma konieczności wymiany całego urządzenia na nowe i tym samym ponoszenia dużych kosztów. Z pomocą akcesoriów do blenderów można także usprawnić funkcjonowanie każdego lokalu poprzez np. szybsze mycie kielichów do blenderów. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji – dobrze wiemy, do jakich modeli pasują konkretne części zamienne i inne akcesoria, dlatego możemy pomóc wybrać Państwu odpowiedni produkt.