Cena netto:
28,17 zł 31,30 zł 31,30 zł
Cena brutto:
34,65 zł 38,50 zł 38,50 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
szerokość 35 mm
materiał: drewno

Pędzel do kolby 3,5 cm | BAREQ, T-JF20 - Opis:

Pędzel do kolby o szerokości 3,5 cm którego uchwyt wykonany jest lakierowanego drewna, to produkt firmy BarEq. Jest to marka oferująca specjalistyczne wyposażenia barów oraz kawiarni, które sprawdzą się również w użytku domowym. W każdym lokalu gastronomicznym, który chce podawać swoim gościom świeżą i aromatyczną kawę przygotowaną w ekspresie ciśnieniowym, nie może zabraknąć pędzla do czyszczenia kolby. Dokładne wyczyszczenie kolby gwarantuje, że za każdym razem gdy przygotowujemy kawę jest ona doskonałej jakości. Pędzel do kolby będzie niezastąpioną częścią wyposażenia każdej kawiarni, cukierni oraz baru hotelowego. Pędzel do kolby 3,5 cm BarEq T-JF20 jest dystrybuowany na terenie Polski przez firmę Tomgast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Pędzel do kolby 3,5 cm | BAREQ, T-JF20 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pędzel do kolby 3,5 cm | BAREQ, T-JF20 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny