Wysokiej klasy akcesoria do ekspresów do kawy dla profesjonalnej gastronomii

W tej kategorii produktowej dostępne są profesjonalne akcesoria do ekspresów do kawy, które są dedykowane dla większości modelów. Nasz asortyment to bogata oferta tamperów, szczotek i akcesoriów do ekspresów kolbowych.

Czytaj więcej >

Do czego służą tempery do ubijania kawy?

Tempery do ubijania kawy to innowacyjne akcesoria, które umożliwiają dokładne ugniatanie kawy w kolbie (portafiltrze). Artykuły są niezastąpionym elementem wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego, gdyż pozwalają na przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy w ciśnieniowych ekspresach kolbowych. Temper jest wykorzystywany w momencie, gdy kawa znajduje się już w kolbie, aby przed jej założeniem wyrównać poziom zmielonej porcji.

Akcesoria do ekspresów do kawy w asortymencie Gastromania.pl

Akcesoria do ekspresów do kawy, które oferujemy, to również wybijaki do fusów, maty pod tamper, szczotki do czyszczenia grupy w ekspresach do kawy, odbijaki z poprzeczką do fusów, precyzyjne wagi, stacje tampingowe, miarki do kawy, uchwyty sitowe, szczotki do kolby, szczotki do czyszczenia wężyków czy naczynia do spieniania mleka. Wszystkie te artykuły zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, a to sprawia, że z pewnością posłużą Państwu przez wiele lat.