Gałkownice do ziemniaków i lodów

Gałkownice do lodów to niezbędne wyposażenie każdej lodziarni, kawiarni czy cukierni, a także innych lokali gastronomicznych, które serwują swoim gościom ten orzeźwiający deser. Gałkownice umożliwiają przygotowanie idealnych kulek, które nie tylko pysznie smakują, ale również pięknie wyglądają. W naszej ofercie dostępne są łyżki do nakładania lodów w wielu rozmiarach, aby każdy z Państwa mógł wyposażyć swój lokal gastronomiczny w odpowiednie akcesoria.

Czytaj więcej >

Gałkownice do puree

W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne gałkownice do ziemniaków, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, jak stal nierdzewna, mosiądz, poliamid, tworzywo sztuczne czy aluminium. Wszystkie te materiały mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością i produktami spożywczymi, co jest gwarancją bezpieczeństwa. Gałkownice do puree pozwalają na niezwykle precyzyjnie serwowanie ziemniaków, dzięki czemu każdy serwowany talerz będzie prezentował się nienagannie.

Gałkownice do lodów i ziemniaków

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego Gastromania.pl, w którym dostępne są gałkownice do lodów i ziemniaków, a także inne najwyższej jakości akcesoria i urządzenia gastronomiczne. Nasze produktu są skierowane zarówno dla profesjonalistów, którzy chcą wyposażyć swój lokal, jak również dla amatorów – dla gospodarstw domowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi produktami i ofertą – prosimy o bezpośredni kontakt!