Krajalnice do masła w asortymencie Gastromania.pl

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla naszych klientów profesjonalne krajalnice do masła, które umożliwiają porcjowanie i krojenie masła na mniejsze kawałki. Dostępne modele zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. To proste urządzenie ułatwi pracę każdego lokalu czy stołówki, w których wydawane są śniadania.

Krajalnice do masła to akcesoria niezawodne i proste w użyciu, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie małej i dużej gastronomii.

Czytaj więcej >

Krajacze do masła – czym kierować się przy wyborze?

Wybierając krajacze do masła, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na materiały, z których zostały wykonane konkretne produkty. Warto postawić m.in. na modele wykonane ze stali nierdzewnej, która ma właściwości antykorozyjne. Taka krajalnica jest odporna na wodę, wysokie i niskie temperatury oraz urazy mechaniczne.

Funkcjonalne krajalnice do masła

W naszym asortymencie dostępne są krajalnice do masła, które znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym. Te niewielkie gadżety są niezastąpione podczas codziennej pracy w kuchni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do bezpośredniego kontaktu! Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i w tym czasie pozostajemy do dyspozycji. Życzmy udanych zakupów!