Cena netto:
45,45 zł 50,50 zł 50,50 zł
Cena brutto:
55,90 zł 62,12 zł 62,12 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 300 mm
szerokość 150 mm
materiał: kauczuk
kolor: czarny

Mata barmańska z kauczuku 15x30 cm | BAREQ, Bar Profesional - Opis:

Mata barowa 15 x 30 cm należąca do linii Bar Professional wykonana z kauczuku w czarnym kolorze. Znajdzie zastosowanie w pubach, koktajl barach i w innych lokalach gastronomicznych, w których serwowane są drinki i inne napoje w szkle. Mata tworzy antypoślizgową powierzchnię na blacie. Mata barowa BPR-BMC1530 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Mata barmańska z kauczuku 15x30 cm | BAREQ, Bar Profesional - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Mata barmańska z kauczuku 15x30 cm | BAREQ, Bar Profesional - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny