Cena netto:
105,63 zł 108,90 zł 108,90 zł
Cena brutto:
129,92 zł 133,95 zł 133,95 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 90 mm
średnica: 200 mm
pojemność: 3 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
do indukcji: tak
pokrywa w komplecie: nie
powłoka: brak
kod EAN: 8711369830253

Rondel bez pokrywki o średnicy 20 cm, 3 l | HENDI, Profi Line - Opis:

Rondel bez pokrywki, cenionego na całym świecie producenta wyposażenia gastronomicznego Hendi, o numerze katalogowym 830253 z profesjonalnej serii produktów Profi Line. Rondel o szerokości 20 centymetrów, wysokości 9 centymetrów i pojemności 3 litrów doskonale sprawdzi się w każdej jadłodajni, barze czy stołówce a także w domowej kuchni. Solidna, nienagrzewająca się rączka zapewnia pewny chwyt w każdej sytuacji, a trójwarstwowe dno formowane za pomocą innowacyjnej technologii Impact Bonding - bardzo dobre przewodnictwo i rozprowadzanie ciepła, co ogranicza utratę związków odżywczych z przygotowywanych potraw. Wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej chromowo-niklowej 18/10 gwarantuje trwałość, solidność oraz wysoką odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne takie jak upadek z wysokości czy zarysowania. Rondel Hendi 830253 może być używany na kuchenkach ceramicznych, indukcyjnych, gazowych oraz elektrycznych. Dzięki budowie ze stali nierdzewnej 18/10 produkt może być myty w zmywarkach.
Rondel bez pokrywki o średnicy 20 cm, 3 l | HENDI, Profi Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rondel bez pokrywki o średnicy 20 cm, 3 l | HENDI, Profi Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny