Cena netto:
57,62 zł 59,40 zł 59,40 zł
Cena brutto:
70,87 zł 73,06 zł 73,06 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 75 mm
średnica: 160 mm
pojemność: 1.5 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
do indukcji: tak
pokrywa w komplecie: nie
powłoka: brak
kod EAN: 8711369838105

Rondel o średnicy 16 cm, 1,5 l | HENDI, Kitchen Line - Opis:

Rondel bez pokrywki, cenionego na całym świecie producenta wyposażenia gastronomicznego Hendi, o numerze katalogowym 838105 z profesjonalnej serii produktów Kitchen Line. Rondel o szerokości 16 centymetrów, wysokości 7,5 centymetra i pojemności 1,5 litra doskonale sprawdzi się w każdej jadłodajni, barze czy stołówce a także w domowej kuchni. Solidna, nienagrzewająca się rączka zapewnia pewny chwyt w każdej sytuacji, a trójwarstwowe dno formowane za pomocą innowacyjnej technologii Impact Bonding - bardzo dobre przewodnictwo i rozprowadzanie ciepła, co ogranicza utratę związków odżywczych z przygotowywanych potraw. Wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej gwarantuje trwałość, solidność oraz wysoką odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne takie jak upadek z wysokości czy zarysowania. Nierdzewny rondel Hendi 838105 może być używany na kuchenkach ceramicznych, indukcyjnych, gazowych oraz elektrycznych. Dzięki budowie ze stali nierdzewnej produkt może być myty w zmywarkach.
Rondel o średnicy 16 cm, 1,5 l | HENDI, Kitchen Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rondel o średnicy 16 cm, 1,5 l | HENDI, Kitchen Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny