Cena netto:
111,65 zł 115,10 zł 115,10 zł
Cena brutto:
137,33 zł 141,57 zł 141,57 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 50 mm
średnica: 140 mm
ilość w komplecie: 4 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: jasnozielony
cena za: sztukę
element zastawy: miska

Talerz, miska z wysokim rantem o średnicy 14 cm, miętowy | REVOL, Caractere - Opis:

Okrągłe naczynie w kolorze zielonym, przez producenta określanym jako „mint”, które można wykorzystywać zarówno jako misę jak i głęboki talerz z wysokim, 5 cm rantem, o całkowitej średnicy 14 cm. Naczynie należy do kolekcji Caractere i jest produktem francuskiej firmy Revol, która od ponad 250 lat wytwarza doskonałą porcelanę kulinarną. Revol łączy doświadczenie ze świeżym podejściem do projektowania tworząc naczynia funkcjonalne i zachwycające swoimi kształtami, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz termicznej. Naczynia z kolekcji Caractere posiadają minimalistyczny design. Naczynie marki Revol sprawdzi się w restauracjach, hotelach, kawiarniach, cukierniach, bufetach czy na spotkaniach towarzyskich. Wspaniale będą się w nim prezentować zupy, sałatki czy desery. Naczynie to również doskonały pomysł na prezent. Talerzyk Caractere RV-653979-4 dystrybuowane jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu w profesjonalnych obiektach gastronomicznych: restauracyjnych, hotelowych oraz w branży cateringowej. Naczynie pakowane po 4 sztuki. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Talerz, miska z wysokim rantem o średnicy 14 cm, miętowy | REVOL, Caractere - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz, miska z wysokim rantem o średnicy 14 cm, miętowy | REVOL, Caractere - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny