Porcelana restauracyjna Revol

W tej kategorii produktowej dostępna jest porcelana restauracyjna Revol, która zachwyci wszystkich zwolenników elegancji i klasyki. Firma Revol to francuska firma rodzinna, która na rynku istnieje od 1768 roku. Jej założycielami było małżeństwo: Magdalene Carrier i Pierre Revol. Ich produkty zrewolucjonizowały branżę porcelany i są wybierane przez najbardziej prestiżowe restauracje na całym świecie. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów, a także procesów produkcyjnych, gdzie wykorzystywana jest nowoczesna technologia, porcelana restauracyjna Revol oczaruje nawet najbardziej wymagający użytkowników, którzy stawiają na jakość premium i oczekują od zastawy czegoś więcej. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, który dostępny jest w Gastromania.pl w atrakcyjnej ofercie cenowej!

Czytaj więcej >

Revol – porcelana restauracyjna najwyższej jakości

Porcelana restauracyjna Revol to wyjątkowe miski, dzbanki, sosjerki, talerze płytkie i głębokie, kubki, półmiski, spodki, bulionówki i inne naczynia, które są niezastąpione w każdym lokalu gastronomicznym. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Basalt, która jest połączeniem czarnej klasyki z nietypowym kształtem i ciekawą fakturą. Surowy wygląd poszczególnych elementów zastawy będzie idealnie prezentował się w towarzystwie delikatnego szkła i stanowił tajemniczy kontrast. Porcelana restauracyjna Revol została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz termiczną. Większość produktów tej marki może być z powodzeniem myta w zmywarkach gastronomicznych oraz używana w kuchenkach mikrofalowych.

Porcelana Revol w asortymencie Gastromania.pl!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu, w którym dostępna jest nie tylko porcelana Revol, lecz także inne urządzenia, maszyny, meble i akcesoria kuchenne. Produkty sprawdzą się zarówno w lokalach gastronomicznych i w branży hotelowej, jak i w gospodarstwach domowych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą. Życzmy udanych zakupów!