Cena netto:
54,22 zł 55,90 zł 55,90 zł
Cena brutto:
66,69 zł 68,76 zł 68,76 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 70 mm
szerokość 70 mm
pojemność: 0.08 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kształt: kwadratowy
kolor: czarny
cena za: sztukę

Mini naczynie, kwadratowe 7x7 cm, czarna porcelana | REVOL, Belle Cuisine Noir - Opis:

Mini naczynie, kwadratowe o wymiarach 7x7 cm z kolekcji Belle Cuisine Noir to produkt francuskiej firmy Revol, która od ponad 250 lat wytwarza doskonałą porcelanę kulinarną. Wielopokoleniowe doświadczenie oraz materiał o indywidualnym opracowanym składzie sprawia, że wyroby Revol są twarde i odporne na ukruszenia, szok termiczny od -40 °C do +300 °C oraz długo utrzymuje temperaturę. Dzięki niskiej porowatości nie przyjmują zanieczyszczeń i nie pochłaniają zapachów. Belle Cuisine Noir to naczynia przeznaczone do użytku od kuchni po stół, doskonałe do bufetu lub room serwisu a mnogość kształtów i rozmiarów sprawia, że linia ta sprawdzi się w przypadku każdego menu. Kwadratowe mini naczynie z czarnej porcelany, będzie niezastąpione w kuchni każdego hotelu i restauracji, a także w rożnego rodzaju bistro. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas przygotowywania potraw jak i przy podawaniu ich na stół. Mini naczynie, kwadratowe 7x7 cm Belle Cuisine Noir RV-642970-6 dystrybuowane jest na terenie Polski przez firmę Tomgast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Mini naczynie, kwadratowe 7x7 cm, czarna porcelana | REVOL, Belle Cuisine Noir - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Mini naczynie, kwadratowe 7x7 cm, czarna porcelana | REVOL, Belle Cuisine Noir - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny