Cena netto:
120,67 zł 124,40 zł 124,40 zł
Cena brutto:
148,42 zł 153,01 zł 153,01 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 300 mm
szerokość 200 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kształt: prostokątny
kolor: czarny
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: nie

Talerz prostokątny 30x20 cm, czarny | REVOL, Basalt - Opis:

Talerz prostokątny o wymiarach 30x20 cm z kolekcji Basalt to produkt francuskiej firmy Revol, która od ponad 250 lat wytwarza doskonałą porcelanę kulinarną. Revol łączy doświadczenie ze świeżym podejściem do projektowania tworząc naczynia funkcjonalne i zachwycające swoimi kształtami, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz termicznej. Naczynia z kolekcja Basalt mają naturalny i surowy wygląd a stworzone są z materiału imitującego naturalny łupek w dotyku oraz z wyglądu. W kolekcji znajdują się również tace bambusowe pasujące do poszczególnych elementów. Talerz prostokątny Revol sprawdzi się w restauracjach, hotelach, bankietach, bufetach czy na spotkaniach towarzyskich, wspaniale będą się na nim prezentować przekąski, przystawki, dania główne, sery i desery. Talerz prostokątny to również doskonały pomysł na prezent. Talerz prostokątny 30x20 cm Basalt RV-641001-6 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu w profesjonalnych obiektach gastronomicznych: restauracyjnych, hotelowych oraz w branży cateringowej. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Do naczynia dedykowana jest taca bambusowa.
Talerz prostokątny 30x20 cm, czarny | REVOL, Basalt - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz prostokątny 30x20 cm, czarny | REVOL, Basalt - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny