Cena netto:
113,68 zł 117,20 zł 117,20 zł
Cena brutto:
139,83 zł 144,16 zł 144,16 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 125 mm
pojemność: 0.45 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: czarny
cena za: sztukę
element zastawy: bulionówka
gwarancja na obtłuczenia: nie

Bulionówka / naczynie na zupę cebulową 450 ml, czarna | REVOL, French Classique - Opis:

Bulionówka o pojemności 450 ml z linii French Classique to produkt francuskiej firmy Revol, która od ponad 250 lat wytwarza doskonałą porcelanę kulinarną. Revol łączy doświadczenie ze świeżym podejściem do projektowania tworząc naczynia funkcjonalne i zachwycające swoimi kształtami, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz termicznej. Powierzchnia o niskiej porowatości nie przyswaja zanieczyszczeń i ułatwia zachowanie czystości. French Classique to kolekcja naczyń, której projekt wywodzi się z bogatej historii kuchni francuskiej, połączonej z nowoczesnym wykończeniem. Linia ta doskonale nadaje się do serwowania sufletów, tart, zup oraz wielu tradycyjnych francuskich dań. Bulionówka French Classique, z czarnej porcelany, o klasycznym kształcie doskonale sprawdzi się w każdej restauracji i hotelu a także na bankiecie czy w cateringu, będzie niezastąpione do podawania rożnego rodzaju zup w ciekawy i elegancki sposób. Bulionówka 450 ml French Classique RV-646139-6 dystrybuowane jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu w profesjonalnych obiektach gastronomicznych, restauracyjnych, hotelowych oraz w branży cateringowej. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Bulionówka / naczynie na zupę cebulową 450 ml, czarna | REVOL, French Classique - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Bulionówka / naczynie na zupę cebulową 450 ml, czarna | REVOL, French Classique - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny