Cena netto:
155,10 zł 159,90 zł 159,90 zł
Cena brutto:
190,77 zł 196,68 zł 196,68 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 4 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor:
  • czerwony
  • grafitowy
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: nie

Talerz głęboki 23,5 cm, czarny, wnętrze: czerwone | REVOL, Solid - Opis:

Talerz głęboki o średnicy 23,5 cm designerskiej marki Revol to przedstawiciel kolekcji Solid. Połączenie szarości z intensywną czerwienią, klasycznym okrągłym kształtem oraz lekko podwyższonymi ściankami daje elegancki, solidny efekt, dzięki któremu podawane potrawy nie tylko wysuną się na pierwszy plan, ale również w nietuzinkowy sposób podkreślą serwowane danie. Revol to marka, która tworzy nie tylko doskonałą porcelanę ale także emocje. Inspiruje i ośmiela kreatywność, znajduje nowe rozwiązania dla profesjonalej kuchni, prezentowania i serwowania dań. Do produkcji swoich wyrobów używa innowacyjnej porcelany o oryginalnej strukturze i składzie. Dzięki niskiej porowatości powierzchni, nie przyswaja zanieczyszczeń i jest niezwykle higieniczna. Twarda i odporna na ukruszenia dzięki maksymalnej zawartości kaolinu. Odporna na szok termiczny w zakresie temperatur od -40 °C do +300 °C, dzięki czemu może być używana do gotowania, pieczenia i mrożenia. Talerz Revol skierowany jest do gwiazdkowych restauracji, hoteli i bistr, jak również do lokali gastronomicznych na najwyższym poziomie. Świetnie sprawdzi się również w postaci prezentu okolicznościowego. Talerz głęboki Solid 23,5 mm RV-649100-4 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu w profesjonalnych obiektach gastronomicznych, restauracyjnych, hotelowych oraz w branży cateringowej. Naczynie pakowane po 4 sztuki. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Talerz głęboki 23,5 cm, czarny, wnętrze: czerwone | REVOL, Solid - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz głęboki 23,5 cm, czarny, wnętrze: czerwone | REVOL, Solid - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny