Cena netto:
175,47 zł 180,90 zł 180,90 zł
Cena brutto:
215,83 zł 222,51 zł 222,51 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 270 mm
pojemność: 1.3 l
ilość w komplecie: 4 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: czarny
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: nie

Czarny talerz głęboki 27 cm | REVOL, Equinoxe - Opis:

Czarny talerz głęboki o średnicy 27 cm designerskiej marki Revol to przedstawiciel kolekcji Equinoxe, która ujmuje swym czarnym, matowym kolorem. Klasyczny, okrągły kształt w połączeniu z estetyką wykonania, inspirowaną azjatycką porcelaną, daje elegancki i zachwycający efekt. Dzięki temu wspaniale podkreśla lekkie, niekonwencjonalne i zaskakujące potrawy, jak również stanowi ozdobę każdego stołu. Revol to marka, która tworzy nie tylko doskonałą porcelanę ale także emocje. Inspiruje i ośmiela kreatywność, znajduje nowe rozwiązania dla profesjonalej kuchni, prezentowania i serwowania dań. Do produkcji swoich wyrobów używa innowacyjnej porcelany o oryginalnej strukturze i składzie. Dzięki niskiej porowatości powierzchni, nie przyswaja zanieczyszczeń i jest niezwykle higieniczna. Twarda i odporna na ukruszenia dzięki maksymalnej zawartości kaolinu. Odporna na szok termiczny w zakresie temperatur od -40 °C do +300 °C, dzięki czemu może być używana do gotowania, pieczenia i mrożenia. Czarny talerz Equinoxe REVOL skierowany jest do gwiazdkowych restauracji, hoteli i bistr, jak również do lokali gastronomicznych na najwyższym poziomie. Świetnie sprawdzi się również w postaci prezentu okolicznościowego. Czarny talerz głęboki Equinoxe 270 mm RV-649557-4 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu w profesjonalnych obiektach gastronomicznych, restauracyjnych, hotelowych oraz w branży cateringowej. Naczynie pakowane po 4 sztuki. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Czarny talerz głęboki 27 cm | REVOL, Equinoxe - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Czarny talerz głęboki 27 cm | REVOL, Equinoxe - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny