Cena netto:
111,16 zł 114,60 zł 114,60 zł
Cena brutto:
136,73 zł 140,96 zł 140,96 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 240 mm
szerokość 125 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: czarny
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: tak

Talerz prostokątny 24x12,5 cm, czarny | REVOL, Club - Opis:

Talerz prostokątny o wymiarach 24x12,5 cm z linii Club to produkt francuskiej firmy Revol, która od ponad 250 lat wytwarza doskonałą porcelanę kulinarną. Revol łączy doświadczenie ze świeżym podejściem do projektowania tworząc naczynia funkcjonalne i zachwycające swoimi kształtami, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz termicznej. Powierzchnia o niskiej porowatości nie przyswaja zanieczyszczeń i ułatwia zachowanie czystości. Kolekcja Club z prostymi liniami i lekkimi łukami zachwyca swoim wzornictwem, odpornością na intensywne użytkowanie oraz czarną barwą o fakturze żeliwa. Naczynia nadają się również do sztaplowania. Talerz prostokątny jest znakomitym wyborem do profesjonalnych zastosowań restauracyjnych, idealnie sprawdzi się w restauracjach sieciowych i dużych lokalach gastronomicznych. Będzie doskonałym wyborem do bufetu każdego hotelu oraz na bankiety i do cateringu. Talerz prostokątny Club 24x12,5 cm RV-647934-6 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu w profesjonalnych obiektach gastronomicznych: restauracyjnych, hotelowych oraz w branży cateringowej. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Naczynie posiada gwarancję na obtłuczenia.
Talerz prostokątny 24x12,5 cm, czarny | REVOL, Club - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz prostokątny 24x12,5 cm, czarny | REVOL, Club - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny