Profesjonalne urządzenia kuchenne RM GASTRO

RM Gastro to europejska firma, która na rynku działa od 1994 roku. Jest to producent, który oferuje swoim klientom innowacyjne i ciekawe rozwiązania, które znajdą zastosowanie w restauracjach, barach, stołówkach, kuchniach hotelowych, pizzeriach, kawiarniach, cukierniach oraz innych lokalach gastronomicznych. RM GASTRO bardzo dużą wagę przykłada do rozwoju produktów, które są regularnie modernizowane i ulepszane. Sama firma powtarza, że na ogromny sukces przyczyniła się również wiedza i umiejętności pracowników, które są stale rozwijane. RM GASTRO inwestuje we własne narzędzia rozwojowe, a niezwykle istotnym filarem firmy jest utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi, dostawcami oraz klientami. Takie rozwiązania umożliwiają tworzenie unikatowych produktów, które są wykonane precyzyjnie – z dbałością o szczegóły i z najlepszych dostępnych materiałów. Firma przykłada bardzo dużą wagę do rozwoju technologicznego oferowanych urządzeń kuchennych, które z miesiąca na miesiąc stają się coraz lepsze. Urządzenia są w dużej mierze dedykowane dla profesjonalistów, którzy wykorzystują je na skalę komercyjną, jednak w domowej kuchni również znajdą zastosowanie.

Czytaj więcej >

Pakowarka próżniowa RM GASTRO

W ofercie firmy RM GASTRO znajdą Państwo również wysokiej klasy pakowarki próżniowe, które są niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem na rynku gastronomicznym. Nie tylko zapobiegają marnowaniu jedzenia, ale również niwelują powstawanie dodatkowych kosztów. Pakowarki są dostępne w wielu różnych wariantach, aby każdy klient mógł znaleźć idealne rozwiązanie do swojego lokalu gastronomicznego. Produkty w większości są wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej, która jest odporna na urazy mechaniczne, korozję oraz inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Największą zaletą pakowarek próżniowych jest to, że pakowane produkty mogą być wykorzystane w późniejszym czasie, gdyż wydłuża się ich termin przydatności do spożycia. W taki sposób można pakować mięso, nabiał, ryby, wędliny oraz owoce i warzywa. Każde urządzenie zostało wyposażone w specjalne funkcję, które umożliwiają manualne ustawienie czasu opróżniania i zgrzewania.

Wyposażenie kuchni RM GASTRO

RM GASTRO w swoim asortymencie posiada wiele produktów, które są niezbędne w kuchni podczas codziennego gotowania i przygotowywanie posiłków dla klientów lokalu gastronomicznego. Są to m.in.: profesjonalne noże, krajalnice, okapy, wędzarki, konsole do pieca, schładzarko – zamrażarki, wózki z prowadnicami do pieca oraz wiele innych produktów. Każdy z nich został wykonany z najwyższej klasy surowców, które zapewniają im trwałość, odporność na uszkodzenia oraz długą żywotność. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów umożliwia codzienną i wieloletnią eksploatację urządzeń, sprzętów i gadżetów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem produktów RM GASTRO, które znajdą Państwo na stronie naszego sklepu Gastromania. Gwarantujemy, że są to produkty najwyższej jakości, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.