Cena netto: 22,50 zł
Cena brutto: 27,68 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
kolor: czerwony
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak
kod EAN: 8029859007246

Nóż do nacinania chleba i bagietek - CUTTER4 | MARTELLATO, Bread Cutters - Opis:

Nóż do nacinania chleba i bagietek CUTTER4 produkcji włoskiej firmy Martellato został stworzony z najlepszej jakości i wytrzymałości materiałów, aby zapewnić długotrwałość i ergonomiczność produktu. Ostrze noża wykonane zostało na wzór żyletki, a jego czerwona rękojeść jest wygodna w użytkowaniu i uchwycie. Nóż do nacinania chleba i bagietek CUTTER4 posiada specjalną dziurkę umożliwiającą powieszenie na ścianie. Produkt zawiera również specjalną nakładkę na ostrze, która chroni przed przecięciami oraz uszkodzeniami samego ostrza. Produkt polecany jest dla piekarni, punktów cukierniczych oraz domowych kuchni.
Nóż do nacinania chleba i bagietek - CUTTER4 | MARTELLATO, Bread Cutters - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż do nacinania chleba i bagietek - CUTTER4 | MARTELLATO, Bread Cutters - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny