Artykuły cukiernicze Martellato – najwyższa jakość produktów!

Firma Martellato to niezwykle ceniona i popularna włoska firma, która w dużej mierze specjalizuje się w produkcji akcesoriów i sprzętów cukierniczych. Firma jest liderem na rynku, a to wszystko za sprawą niezwykle funkcjonalnych, a zarazem pięknie wykonanych gadżetów kuchennych, które sprawdzą się w każdej cukierni, piekarni, restauracji oraz w innych lokalach gastronomicznych. Są to produkty tak uniwersalne, że znajdą zastosowanie również w warunkach domowych. Martellato ściśle współpracuje z firmami z branży przemysłu spożywczego, zapewniając im zintegrowane i dostosowane do specyfiki pracy niezbędne wyposażenie. W ofercie Martellato dostępne są m.in.: formy do ciast, i pralin, zestawy worków cukierniczych, szpatułki, radełka cukiernicze, maty cukiernicze, ekspozytory do prezentacji wypieków i słodyczy oraz wiele innych. W naszym sklepie Gastromania.pl znajdą Państwo ponad 1000 różnorodnych produktów marki Martellato, które z pewnością zachwycą każdego cukiernika i umożliwią mu przygotowywanie niezwykłych i słodkich dzieł sztuki.

Czytaj więcej >

Forma do pralin Martellato

Jednymi z kluczowych produktów Martellato, które są wybierane przez konsumentów, są wszelkiego rodzaju formy, w tym również foremki do pralin. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz wysokich temperatur. Większość tego rodzaju produktów może być myta w zmywarce, co znacząco usprawnia całą pracę. Jednym z najczęściej stosowanych materiałów przy produkcji foremek jest wysokiej klasy poliwęglan, który zapobiega rozciąganiu i rozlewaniu się formy, nawet przy częstej i intensywnej eksploatacji. Foremki są dostępne w wielu różnych, finezyjnych kształtach, aby przygotowane praliny były ucztą dla wszystkich zmysłów – w tym również wzroku. Szeroki wybór produktów sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla siebie formę idealną, która zachwyci gości lokalu gastronomicznego lub domowników.

Martellato – akcesoria kuchenne

W swojej ofercie Martellato posiada również szereg akcesoriów kuchennych, które idealnie sprawdzą się podczas codziennej pracy w kuchni. Produkty te zostały wyprodukowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, jak i w kuchniach domowych. W asortymencie producent posiada m.in: łyżki do lodów, trzepaczki ze stali nierdzewnej, radełka, noże do chleba, syfony, szpatuły cukiernicze, wałki oraz wiele innych produktów. Akcesoria tej firmy charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz niezwykła funkcjonalność, która znacząco wpływa na czas pracy. Produkty dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach, dlatego nadają się na “każdą kieszeń”. Jeżeli szukasz artykułów i gadżetów cukierniczych, które idealnie sprawdzą się w Twojej cukierni lub w zaciszu domowym, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem Martellato, który znajduje się na stronie naszego sklepu. Gwarantujemy, że znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!