Cena netto: 4950,00 zł
Cena brutto: 6088,50 zł
Dostępność: 40 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Porcjoner do ciasta gofrowego 6 l | NEUMARKER, 05-40251 - Opis:

Porcjoner do ciasta gofrowego lub naleśnikowego o pojemności 6 litrów produkcji niemieckiej firmy Neumarker o indeksie 05-40251 to urządzenie najwyższej klasy. Wykonany ze stali nierdzewnej. Łatwy w czyszczeniu. Umożliwia skrócenie czasu przygotowywania gorfów i utrzymanie większej czystości na stanowisku pracy. Idealny dla większych lokali. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Porcjoner do ciasta gofrowego 6 l | NEUMARKER, 05-40251 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcjoner do ciasta gofrowego 6 l | NEUMARKER, 05-40251 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny