Cena netto: 205,74 zł
Cena brutto: 253,06 zł
Dostępność: 5 dnů
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 205 mm
szerokość 130 mm
wysokość 230 mm
pojemność: 1 l
moc całkowita: 2.15 kW
napięcie: 230 V
waga: 0.98 kg
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor: czarny

Czajnik elektryczny 1 l, czarny | GRAEF, WK 402 - Opis:

Czajnik elektryczny czarny produkcji niemieckiej firmy Graef o indeksie WK 402 o pojemności 1 litra. Wyposażony jest w podwójne ścianki: wewnętrzna ze stali nierdzewnej zewnętrzna pokryta akrylem. Podstawa czajnika wyposażona jest w schowek na kabel oraz może być obracana w zakresie 360°. Wewnętrzny wskaźnik poziomu wody pomaga precyzyjnie dobrać ilość gotowanej wody. Przycisk on/off posiada diodę sygnalizacyjną. Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody oraz po podniesieniu go z podstawy. Czajnik wyposażony jest w przycisk otwierający górną pokrywę oraz wyjmowane sitko ze stali nierdzewnej. Producent deklaruje, że produkt spełnia najwyższe standardy oraz jest zgodne z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego numer 1935/2004.
Czajnik elektryczny 1 l, czarny | GRAEF, WK 402 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Czajnik elektryczny 1 l, czarny | GRAEF, WK 402 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny