Cena netto: 45,30 zł
Cena brutto: 55,72 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
waga: 1 kg
cena za: sztukę
kod EAN: 481806907029

Gorąca czekolada 32%, 1 kg - proszek, torba | CACAOMILL, Hot Chocolate - Opis:

Gorąca czekolada Cacaomill 32%, 1 kg - proszek, torba to wyjątkowa, gorąca czekolada odpowiednia dla osób ceniących szybkość przygotowania i bogaty smak naturalnej czekolady. Porada: odmierz 25 g proszku, dodaj 160 ml mleka i użyj spieniacza w swoim ekspresie aby dopasować gęstość napoju do Twoich potrzeb. Zawartość: 32% kakao, cukier, skrobia.
Gorąca czekolada 32%, 1 kg - proszek, torba | CACAOMILL, Hot Chocolate - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Gorąca czekolada 32%, 1 kg - proszek, torba | CACAOMILL, Hot Chocolate - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny