Cena netto: 62,72 zł
Cena brutto: 77,15 zł
Dostępność: 7 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
waga: 1 kg
cena za: komplet
kod EAN: 4821806907227

Gorąca czekolada w saszetkach 32% 40 x 25 g | CACAOMILL, Hot Chocolate - Opis:

Gorąca czekolada w saszetkach Cacaomill 32% 40 × 25 g to wyjątkowa, gorąca czekolada pakowana w saszetkach po 25 g. Odpowiednia dla osób ceniących szybkość przygotowania i bogaty smak naturalnej czekolady. Może być przygotowana na zwykłym mleku, roślinnym lub mleku bez laktozy. Objętość mieszanki w jednej saszetce liczona jest na 1 porcję.

Sposób przygotowania: dodaj 100-150 ml mleka i użyj dyszę parową w swoim ekspresie aby doprowadzić napój do wrzenia.

Zawartość kakao: 32%

Składniki: cukier, czekolada w proszku (masa kakaowa, masło kakaowe, cukier, naturalny aromat waniliowy), skrobia kukurydziana, proszek kakaowy (20-22% tłuszczu), sól kuchenna, guma ksantanowa, naturalny aromat waniliowy.
Gorąca czekolada w saszetkach 32% 40 x 25 g | CACAOMILL, Hot Chocolate - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Gorąca czekolada w saszetkach 32% 40 x 25 g | CACAOMILL, Hot Chocolate - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny