Cena netto: 468,87 zł
Cena brutto: 576,71 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 270 mm
szerokość 205 mm
wysokość 84 mm
moc całkowita: 0.85 kW
napięcie: 230 V
waga: 2.6 kg
materiał: stal nierdzewna

Gofrownica do wafelków w kształcie serca, matowa | GRAEF, WA 80 - Opis:

Gofrownica niemieckiej firmy Graef o indeksie WA 80 została wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Obudowa urządzenia posiada matowe wykończenie. Gofrownica posiada formę w kształcie serc o średnicy 20 centymetrów. Gofry mogą mieć niską zawartość tłuszczu dzięki powłoce non-stick. Panel kontrolny gofrownicy pozwala na swobodne sterowanie procesem pieczenia dzięki 6-stopniowej regulacji. Urządzenie zaopatrzone jest w elektroniczny czujnik temperatury, oraz optyczny i dźwiękowy sygnał zakończenia pracy urządzenia. Gofrownicę WA 80 łatwo utrzymać jest w czystości dzięki podwyższonym brzegom które zapobiegają wypływaniu. Urządzenie posiada schowek na kabel. Niemiecka firma Graef zapewnia że produkt jest zgodny z rozporządzenie PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Gofrownica do wafelków w kształcie serca, matowa | GRAEF, WA 80 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Gofrownica do wafelków w kształcie serca, matowa | GRAEF, WA 80 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny