Cena netto:
9578,25 zł 10642,50 zł 10642,50 zł
Cena brutto:
11781,25 zł 13090,28 zł 13090,28 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 440 mm
szerokość 420 mm
wysokość 530 mm
kod EAN: 8029248402973

Urządzenie do produkcji tartaletek | PAVONI, New Cookmatic - Opis:

Urządzenie do produkcji tartaletek, o wymiarach 440x420x530 mm to nowoczesna maszyna zaprojektowana do produkcji tartaletek. Dzięki wymiennym wkładom urządzenie pozwala wypiec różne kształty i rozmiary. Urządzenie firmy Pavoni jest bardzo proste w obsłudze, wystarczy ustawić żądaną temperaturę oraz czas pieczenia i nacisnąć START. Sygnał akustyczny poinformuje o zakończeniu cyklu. Otrzymany produkt posiada takie same cechy sensoryczne i organoleptyczne jak przy produkcji ręcznej ale znacznie obniża koszty produkcji. New Cookmatic posiada panel sterowania z którego można regulować dwie niezależne temperatury górnej i dolnej matrycy pozawala to zapewnić doskonałe wypieczenie produktu. Przy użyciu urządzenia do produkcji tartaletek nie potrzebujemy natłuszczać form, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów i unikamy spalania oleju i zadymienia. Urządzenie pozawala na wyprodukowanie ok 700 sztuk gotowego produktu na godzinę. Dla maksymalnej dokładności wystarczy ustawić żądaną temperaturę (która jest wyświetlana na ekranie) oraz czas potrzebny do pieczenia. Wkłady umieszczone w środku urządzenia są dodatkowym wyposażeniem. Waga sprzętu to 28 kg. Urządzenie New Cookmatic o numerze katalogowym NEWCOOKMATICPAV dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Pavoni, której jesteśmy oficjalnym partnerem w segmencie wyposażenia cukierniczo – restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednego urządzenia.
Urządzenie do produkcji tartaletek | PAVONI, New Cookmatic - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Urządzenie do produkcji tartaletek | PAVONI, New Cookmatic - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny