Cena netto:
23,99 zł 26,64 zł 26,64 zł
Cena brutto:
29,50 zł 32,77 zł 32,77 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.03 l

Aromat naturalny Cola, 30 ml | SUGARFLAIR, B525 - Opis:

Aromat naturalny, Cola, 30 ml, B525 produkcji brytyjskiej firmy Sugarflair, znanej na całym świecie, która w procesach produkcyjnych używa wyłącznie sprawdzonych składników. Szeroka gama produktów została opracowana w ciągu 30 lat działalności. Celem firmy jest dostarczenie najwyższej jakości barwników i aromatów spożywczych dla cukiernictwa.

Dodaj pysznego smaku swoim babeczkom, ciastom i smakołykom dzięki temu w 100 naturalnym aromatowi Sugarflair. Smak COLA sprawdzi się zarówno w profesjonalnych cukierniach jak i w tworzeniu słodkości w domu. Sposób użycia: dodaj aromatu do ciasta. Wskazówka: zacznij od dawki 1 ml na 1 kg produktu. W razie konieczności można dodać aromatu.

Zawartość: 30 ml.

Składniki: aromat naturalny, aromat.
Ten produkt jest bez orzechów, bez laktozy, bez nabiału, bez glutenu, bez GMO, jest odpowiedni dla wegetarian i dla wegan.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci.
Aromat naturalny Cola, 30 ml | SUGARFLAIR, B525 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Aromat naturalny Cola, 30 ml | SUGARFLAIR, B525 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny