Cena netto:
1043,62 zł 1490,88 zł 1490,88 zł
Cena brutto:
1283,65 zł 1833,78 zł 1833,78 zł
Dostępność: 21 dnů
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 121 mm
szerokość 310 mm
wysokość 690 mm
pojemność: 240 l
waga: 19.7 kg
materiał: stal malowana
kolor: szary
kod EAN: 5907514312924

Kosz na śmieci do segregacji - szkło, papier, metal i plastik, odpady zmieszane, 4x60 l, 69x121x31 cm, szary/ciemny szary | ALDA, Eko Station - Opis:

Kosz do segregacji śmieci 4 komorowy, to kosz idealny do segregacji odpadów. Każdy kosz do segregacji śmieci 60 litrów posiada naklejkę na każdy rodzaj odpadów. Taka naklejka ma wyrazisty kolor i napis, która każdemu ułatwi segregację odpadów. Kosz do segregacji może być wykonany ze stali organicznej lub ze stali lakierowanej proszkowo. Pokrywa jaką posiada kosz do segregacji śmieci 4 komorowy posiada naklejki z oznaczeniem koloru odpadu, co pozwala z daleka rozpoznać właściwą sekcję do segregacji odpadów. Dodatkowe atuty to antypoślizgowa gumowa podstawa, którą zawiera kosz do segregacji śmieci 60 litrów oraz listwa mocująca worek na odpady. Szerokość: to: 121 cm / Wysokość kosza to: 69 cm.

Stal lakierowana proszkowo
Produkty wykonane ze stali malowanej proszkowo posiadają 2 lata gwarancji. Produkty dostępne w dowolnym kolorze.

Stal powlekana organicznie
Poddawana procesowi galwanizacji, a następnie malowana proszkowo co zwiększa jej żywotność i właściwości antykorozyjne. Produkty ze stali powlekanej organicznie można użytkować wewnątrz obiektów oraz w środowiskach o kategorii korozyjności C1 i C2. Wszystkie wyroby są odbierane w aspekcie jakościowym zgodnie z poniższymi normami: PN-EN 10143, PN-EN 10169, PN-EN 10346.

Możliwość łączenia
Kosze do segregacji można zamówić z funkcją łączenia, co pozwala ustawić je w najbardziej wygodny i optymalny sposób.

Ozdobna ramka
Dla klientów ceniących sobie nie tylko jakość, ale też wygląd i estetykę produktu.

Naklejka odpadu
Idealna do segregacji śmieci- wyrazisty kolor i napis każdemu ułatwi segregację odpadów.

Pokrywy malowane proszkowo
Malowanie proszkowe pozwala polepszyć właściwości antykorozyjne oraz ułatwić identyfikowalność produktu.

Listwa mocująca worek na odpady
Funkcja Hold Bag pozwala na utrzymanie się worków na śmieci na krawędziach kosza, bez zsuwania na dno kosza. Gwarantuje czyste i higieniczne użytkowanie.

Antypoślizgowa gumowa podstawa
Dzięki gumowej podstawie kosz przylega do powierzchni na której został postawiony. Redukuje to do minimum przesuwanie się kosza oraz możliwe uszkodzenia powierzchni.
Kosz na śmieci do segregacji - szkło, papier, metal i plastik, odpady zmieszane, 4x60 l, 69x121x31 cm, szary/ciemny szary | ALDA, Eko Station - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kosz na śmieci do segregacji - szkło, papier, metal i plastik, odpady zmieszane, 4x60 l, 69x121x31 cm, szary/ciemny szary | ALDA, Eko Station - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny