Cena netto:
182,76 zł 261,08 zł 261,08 zł
Cena brutto:
224,79 zł 321,13 zł 321,13 zł
Dostępność: 21 dnů
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 720 mm
średnica: 240 mm
pojemność: 30 l
waga: 2.86 kg
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
kolor: inox
kod EAN: 5907514308248

Kosz na śmieci przeciwpożarowy z pokrywą ogniową 30 l, 72x24 cm, stal nierdzewna/połysk/satyna | ALDA, Fireguard - Opis:

W myśl zwiększenia bezpieczeństwa przeciwpożarowego naszych Klientów w gospodarstwach domowych, hotelach, instytucjach publicznych czy też zakładach pracy, stworzyliśmy ognioodporny kosz na śmieci, który posiada wiele kategorii zabezpieczeń przeciwpożarowych: technologia samogasząca, podwyższona niepalność lub właściwości przeciwpożarowe. Ognioodporny kosz na śmieci 30 litrów posiada technologię samogaszącą z serii FIREGUARD. Pokrywa pojemnika jest tak skonstruowana, że ognioodporny kosz na śmieci może zostać bezpiecznie wykorzystany w gospodarstwach domowych. Dym, który wychodzi z tlącego się ognia w koszu zawraca, odcinając tym samym dostęp tlenu. Powoduje to, że ogień gaszony chwilę po jego zapłonie. Ognioodporny kosz na śmieci ma szerokość 24 cm, a wysokości 72 cm.

Stal nierdzewna
Produkty ze stali nierdzewnej występują w wykończeniu błyszczącym lub satynowym. Wszystkie produkty wytwarzane z blachy nierdzewnej są odbierane w aspekcie jakościowym zgodnie z normą - PN-EN 10088-2.

Stal lakierowana proszkowo
Produkty wykonane ze stali malowanej proszkowo posiadają 2 lata gwarancji. Produkty dostępne w dowolnym kolorze.

Technologia samogasząca
Specjalnie zaprojektowany kształt pokrywy, dzięki czemu kosze FIREGUARD posiadają właściwości samogaszące.

Właściwości przeciwpożarowe
Produkty wykorzystywane zgodnie ze swoim przeznaczeniem nie przyczyniają się do zwiększenia zagrożenia przeciwpożarowego w obiektach, co potwierdza Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Przetłoczenie pod obręcz na worek
Przetłoczenie oraz obręcz sprawia, że na worki na śmieci nie zsuwają się, ale przylegają do kosza.

Dostępny uchwyt na worek
Uchwyt lub taśma na worek to dodatek do kosza na worki na śmieci, które przylegają do kosza i nie zsuwają się.

Antypoślizgowa gumowa podstawa
Dzięki gumowej podstawie kosz przylega do powierzchni na której został postawiony. Redukuje to do minimum przesuwanie się kosza oraz możliwe uszkodzenia powierzchni.
Kosz na śmieci przeciwpożarowy z pokrywą ogniową 30 l, 72x24 cm, stal nierdzewna/połysk/satyna | ALDA, Fireguard - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kosz na śmieci przeciwpożarowy z pokrywą ogniową 30 l, 72x24 cm, stal nierdzewna/połysk/satyna | ALDA, Fireguard - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny